wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Niebieski happening z myślą o autyzmie

Niebieski happening z myślą o autyzmie

Niebieski happening z myślą o autyzmie
Data publikacji: 2017-04-02 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:24
Wywietleń: 751 232214

Kołobrzeg dołączył w niedzielę (2 kwietnia) do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Kołobrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Autyzmem oraz Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć” zorganizowały przed Ratuszem Miejskim wielki happening, któremu towarzyszył kolor niebieski.

Niebieski pokaz mody, niebieska loteria fantowa, niebieski autobus, malowanie twarzy na niebiesko – to tylko niektóre z zauważalnych elementów wydarzenia. Imprezie towarzyszyła ostatnia w tym roku morska kąpiel kołobrzeskich morsów oraz podświetlenie kilku miejskich obiektów na kolor niebieski. W godzinach popołudniowych w hali sportowej „Łuczniczka” odbyła się debata na temat potrzeb osób dotkniętych autyzmem. Przedsięwzięcie zwieńczył wieczorny występ Henryka Cziha z zespołu Universe. ©℗

(pw)

Fot. Artur Bakaj

Komentarze

greatergood
Jeśli ktoś chce pomóc w walce m.in.z autyzmem wystarczy codziennie wchodzic na stronę www.greatergood.com to amerykańska wersja naszych serwisów typu www.poomoc.pl czy www.codzienniepomagam.pl , gdzie sponsorzy płacą za każde kliknięcie na rzecz danego projektu/inicjatywy,co ciekawe na stronie amerykańskiej jest 10 programów nie tylko walka z autyzmem ale i z rakiem,cukrzycą ,warto codziennie klikać i rozreklamować te strony ;-)
2017-04-02 16:46:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje