czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje Marek Karpiniuk

Nie żyje Marek Karpiniuk

Nie żyje Marek Karpiniuk
Data publikacji: 2016-05-11 20:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-18 09:28
Wywietleń: 2866 133129

W nocy z wtorku na środę zmarł nagle w swoim mieszkaniu kołobrzeżanin Marek Karpiniuk, ojciec posła Sebastiana Karpiniuka, który zginął tragicznie w katastrofie smoleńskiej.

W kadencji 2010 – 2014 M. Karpiniuk był radnym kołobrzeskiej Rady Miejskiej. Reprezentował w niej barwy Platformy Obywatelskiej, do której wstąpił w ślad za swoim zmarłym synem. Wcześniej znany był głównie, jako muzyk. Grał w różnych zespołach na gitarze basowej. Ci, którzy go znali twierdzili, że nawet jako polityk był osobą bezkonfliktową, choć w walce z opozycją potrafił dobierać dość dosadne słowa. Marek Karpiniuk miał 62 lata.

(pw)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

*
Ten komentator, który ma fobię na punkcie pisana "PO" wielkimi literami w każdym wyrazie, w którym występuje zbitka tych liter, nawet pod informacją o czyjejś śmierci musi się zaprezentować. Dałbyś spokój. Ludzie nie chcą tego czytać, a takimi wpisami tylko szkodzisz swojej partii.
2016-05-12 14:12:55
))-:
Odp. do goscia... a dla odmiany Tych zlych, PO-zostalo jeszcze dosc s-PO-ro... !!
2016-05-12 12:44:00
PO-dsumowanie,
Pytanie do Grzeska... a jaki Partyjny Fanatyzm "reprezentujesz" Ty...? Czyli ze wg. Twojej teori... nawet najwiekszych zbrodniarzy czy mordercow PO ich smierci, PO-winno trakowac sie z Wielkim Szacunkiem jako "czlowieka" i do tego zapewne jeszcze z Wielaka PO-mpa i Orkiestra, gdzie o wielu wczesniej i PO-zniej przyznanych Medalach juz nie ws-PO-mne ? Cos mi tu - Lewa nie rowna sie Prawej ??
2016-05-12 12:39:54
Grzesiek
Nabijanie się z czyjejś śmierci tchnie na kilometr polskim katolicyzmem. Możemy różnić się poglądami ale w obliczu śmierci nie ma członków partii a zostaje jedynie człowiek. Ale aby to zrozumieć samemu trzeba być człowiekiem a nie partyjnym fanatykiem.
2016-05-12 09:15:46
[*]
Bardzo smutne, że umarł człowiek w tak wczesnym wieku - dopiero 62 lata, choć każdy pamięta jego dosadne komentarze dotyczące oponentów politycznych.
2016-05-12 07:56:58
gosc
:-(( dobrych ludzi coraz mniej,przynajmniej nie musial ogladac tej tragifarsy w sejmie.
2016-05-11 21:20:55