niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nie uzbierali na Sedinę

Nie uzbierali na Sedinę

Nie uzbierali na Sedinę
Data publikacji: 2016-04-27 20:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:42
Wywietleń: 1330 131273

Stowarzyszeniu Kupcy dla Miasta Szczecina nie udało się uzbierać pieniędzy na budowę pomnika Sediny. Zbiórka trwała na portalu wspieram.to.

Stowarzyszenie planowało uzbierać 89 tysięcy złotych - wpłynęło tylko 16 tysięcy 894 złote. Donatorzy będą mogli przelać pieniądze z powrotem na swoje konta. Kupcy zapowiadają: "My zaś walczymy dalej - crowdfunding to oczywiście jedna z metod, a nie ostateczny środek.".

(as)

Fot. R.WOJCIECHOWSKI (arch.)

Komentarze

punia
@Dentystan -leki brałeś? Masz halucynacje, jaki orient? Nie wszystkie grzyby są jadalne.
2016-04-28 23:46:42
Dentystan_
Fryga to Kebap - symbol orientu, a jakim symbolem jest Sedina ? Chyba symbolem zasiedzenia ? A więc mamy alegorię walki "orientu z zasiedzeniem" czyli pospolitą inwazję arabskich inżynierów i lekarzy.. Dla czego nie postawić tam wiatraka ale takiego pionowego - obracającego się wokół pionowej osi ? Byłby to rodzaj testu i popularyzacji nowych idei w energetyce dmuchanej..
2016-04-28 23:04:41
dor
Niech się kupcy zrzucą.
2016-04-28 14:37:38
dante
JARUN masz całkowita racje miasto na beznadziejna FRYGE - lipa znalazło pieniądze 200.000 tysięcy a upiększyć miasto przez Selina nie ma .Nie załamujcie się na pewno prawdziwi Szczecinianie są z wami i życzą wam sukcesu. Malo bylo wiadomości ze zbieracie, podajcie numer konta w kurierze ,na pewno zbierzecie.
2016-04-28 09:48:09
Grześ
Mój Boże, a jacy byli mocni w gębie. Wsparcia udzieliła najmądrzejsza gazeta świata i nic?
2016-04-28 07:59:31
Pucio Pucio
Żenada i popelina. Porwali się na coś, na co nawet ich w jednej czwartej nie stać...Pewnie myśleli, że Prezio dołoży, a tu lipa...Tak na poważnie, pomysł dokładnie wart tyle, ile uzbierali. Idea to widać mało, że nietrafiona, to niekoniecznie warta aż takiego zachodu na dzikim zachodzie. Czas tam może uruchomić filię tej Fabryki Wody na zdewastowaną GONTYNKĘ z podziemnymi kanałami jako dodatkową atrakcją miasta pływających ogrodów?!
2016-04-27 23:10:30
Jarun
A na pomalowane łajno w plasterkach zwane Frygą to "znalazło się" 200 tys. zł. w miejskiej kasie. Wiadomo - krowie łajno się rozsycha i rozsypuje i teraz lepią jak żuczki. Sedina to jakaś historia Szczecina i warto by zbudować pomnik, nawet jako atrakcję turystyczną.
2016-04-27 22:11:28
kajtek
szkoda , ale też , szkoda,że nie dołożyły instytucje/?/ - coś nie wypaliło , pomnik byłby tam na swoim miejscu , miasto bardzo by zyskało wizerunkowo .Może warto walczyć dalej- powodzenia 1