niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nie dali odjechać pijanemu

Nie dali odjechać pijanemu

Nie dali odjechać pijanemu
Data publikacji: 2016-02-14 10:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:36
Wywietleń: 197 120022

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał zatrzymany 59-letni kierowca passata. Mężczyzna jadąc po parkingu na ul. Zamenhoffa w Policach spowodował kolizję z innym pojazdem. Został zatrzymany i przekazany policji przez przypadkowych świadków tego zdarzenia.

Policjanci zostali poinformowani, że na ul. Zamenhofa w Policach nietrzeźwy kierowca passata usiłuje odjechać z miejsca kolizji. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że kierowca wykonując manewr cofania uderzył w zaparkowanego nieopodal forda. Właścicielka forda widząc całe zdarzenie podeszła do passata, żeby wskazać kierowcy, co się wydarzyło. Wtedy od mężczyzny wyczuła woń alkoholu. Kierowca chciał odjechać z miejsca zdarzenia.

- Dzięki szybkiej reakcji kobiety oraz innych znajdujących się w pobliżu osób kierowca został ujęty i przekazany w ręce policjantów. Wykonane badanie na zawartość alkoholu w organizmie 59 – letniego kierowcy wykazało ponad dwa promile. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy - informuje asp. Małgorzata Litwin. 

59-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 2 lat oraz karą grzywny w wysokości 5 000 zł. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

Komentarze

%
Brawo. Tępić alkoholików.
2016-02-15 09:16:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską