wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nasz portal w nowej odsłonie (1)

Nasz portal w nowej odsłonie (1)

Nasz portal w nowej odsłonie (1)
Data publikacji: 2015-07-24 22:57
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:21
Wywietleń: 1358 5243

Zmieniamy się. Dziś wieczorem nasz portal ukazał się w nowej, jeszcze lepszej odsłonie. Nowy system zarządzania witryną pozwoli na uatrakcyjnienie strony internetowej, szybsze publikowanie artykułów i multimediów. Nadal oczy cieszą dotychczasowe działy informacji. Dołączył do nich dział "Na luzie". 

Liczymy na jeszcze lepszy kontakt z naszymi Czytelnikami. Wierzymy, że tak jak dotychczas będziecie do nas pisać o tym, co dzieje się dobrego i złego w Szczecinie i regionie. Czekamy na Wasze zdjęcia za pośrednictwem zakładki „Napisz do nas". Zaglądajcie na naszą stronę - wkrótce kolejne nowości na stronie. Zapraszamy!

Wasza Redakcja

Komentarze

ixi
Powróćcie do poprzedniej wersji bo to wygląda na nakazaną cenzurę
2015-07-27 21:52:51
Wawrzek
Wygodniejsza w obsłudze, bardziej czytelna była poprzednia wersja ale jak Redakcji się podoba to według obowiązujących Polsce zasad demokracji - musimy czytać taką jaka jest, widać ktoś tak chciał
2015-07-27 21:47:36
Q
RSS-y nie działają prawidłowo.
2015-07-27 09:08:03
lolek
No tak, jeszcze pogoda zniknęła. Na dole na szarym tle jakiś Soport straszy. Marność i chaos. Kurierze drogi, ostatnia polska gazeto na Pomorzu Zachodnim, czy ta nowa, gorsza odsłona portalu oznacza, że zaczęło się twoje wygaszanie? Na 70-lecie, którym się nie chwalisz? Szkoda.
2015-07-25 20:06:02
no..
trochę to "bez ładu i składu" na środku nawalone.. ale ciężko poruszać się/wybrać coś konkretnego jednym słowem - mało przejrzyste ..
2015-07-25 18:02:39
Ryś
A gdzie portal z pogodą, nie bardzo można znaleźć?.
2015-07-25 15:59:25
atoja
nie podoba mi się....dixi.
2015-07-25 13:37:41
Maarek
Do bani! Liczę, że do poniedziałku wróci stare!
2015-07-25 11:02:46
Gargamel
Ale wersja mobilna jest nawet znośna. Sugestia: zamieńcie kolory winiety przy działach - ten pasek szary z różowym. Mniej będzie waliło po oczach i strona stanie się bardziej przejrzysta. Zmieniłbym też sam kolor z różowego na czerwień wpadającą w brąz - coś takiego jak niektóre nadtytuły w papierowym wydaniu.
2015-07-25 10:15:06
Dawid
Jak sie dostac do wiadomosci regionalnych? w starej wersji klikalo sie na mape wojewodztwa I wybieralo powiat. Niestety nowa wersja strony nie dorasta do piet starej, gdzie wszystko bylo o wiele prostsze I przejrzyste. To co zrobiliscie to psucie dobrego serwisu informacyjnego z Pomorza Zachodniego.
2015-07-25 10:02:25
lolek
Szukałem artykułu sprzed miesiąca, a tu "wystąpił błąd na stronie". to samo z innymi starymi informacjami. Skasowaliście cały dorobek? Kto wpadł na taki "genialny" pomysł? Jakiś sabotażysta?
2015-07-25 09:50:58
Marcjusz
Jestem rozczarowany. Po 5 minutach boli mnie głowa od tych kolorów, doliczyłem się 12 różnych - na pewno się pomyliłem. Tego się nie da czytać! Bałagan, "porozpieprzane" wszystko jak na Dworcu Głównym. I to nie jest typowy hejt. Piszę, co uważam po prostu o tej "nowej" odsłonie.
2015-07-25 09:12:16
znawca
Niestety, ale podzielam zdania moich poprzedników - poprzednia wersja była zdecydowanie lepsza. Kurier powinien bazować na tamtym projekcie i go ulepszać a nie znowu wszystko wywracać do góry. Tym razem się nie udało.....
2015-07-25 09:00:08
Kamil35
Nie no ta strona to tragedia!!! powrócicie do starej wersji bo to się nie da czytać. Dlatego czytałem was a nie głos szczeciński bo u was było wszystko przejrzyście a tu się zrobił taki onet trochę i nie wiadomo co tu czytać, gdzie coś znaleźć a i kolorystyka i ułożenie kolumn tragiczna. Czy to naprawdę wszystko na co stać największy portal na Pomorzu Zachodnim ?
2015-07-25 08:59:13
christoph
Niestety ale jest tragedia... jak zwykle u nas zmieniamy coś co dobrze funkcjonuje na gorsze. Przejrzystość fatalna, nawalone na tej stronie, że nic nie można odnaleźć. Poprawcie to albo wróćcie do starej wersji.
2015-07-25 08:32:55
Czytelnik Łukasz
Cóż, nadążacie za tendencją. Tylko kolorystycznie trochę to przypomina landrynkę. Gargamelu, skąd wiesz jak się zapowiadało? Aż tyle mamy w Szczecinie zawodowych mend?
2015-07-25 08:19:12
yarek
...może być:)
2015-07-25 08:16:54
jabol
czyzby w nowej odslonie chwasty tak zachwascilo ze widac tylko jeden?
2015-07-25 07:55:30
Ursa
Uważam, że stara wersja była lepsza- bardziej przejrzysta.
2015-07-25 07:42:57
Aska
poprzednie było lepsze
2015-07-25 07:15:45
do Gargamela
....no i mamy pierwszy post i pierwszego " marude (to tak z tej bajki o Gargamelu). HEJ Gargamel - nie wszystko jest robione pod Ciebie !!! Jest lepiej, ...duzo lepiej ! To pierwsza odslona strony. Bedzie pewnie modyfikowana pomalu i niezauwazalnie. Daj szanse sie rozwinac. Pozdrawiam
2015-07-25 06:57:04
roger
dlaczego nie ma starych komentarzy pod wiadomosciami???
2015-07-25 06:55:28
ckm
wizualnie: szok, trochę jak w katalogu vod albo hurtowni częsci do aut.
2015-07-24 22:13:49
Gargamel
Zapowiadało się fajnie wyszło jak zwykle. Niedopasowanie kolorów, mdło, szaro, nieciekawie. Grafika wygląda jakby była stworzona przez amatora... Niewygodnie czyta się artykuły które są dosunięte maks do lewej krawędzi ekranu. Brak rejestracji użytkowników, możliwości spersonalizowania portalu, formularz kontaktowy przeniesiony ze starej wersji... Takie strony tworzyło się 10 lat temu! Powinniście zmienić grafika - kto nie idzie z duchem czasu z czasem odchodzi. Dramat... po prostu dramat!
2015-07-24 21:04:47