środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Narkotyki zamiast klusek

Narkotyki zamiast klusek

Narkotyki zamiast klusek
Data publikacji: 2017-03-16 10:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 1768 224066

Policjanci Wydziału Kryminalnego wałeckiej komendy zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie blisko kilogram narkotyków. Można z nich było wytworzyć ponad 1700 porcji handlowych.

Policjanci z wydziału kryminalnego z wałeckiej jednostki pełniąc służbę na terenie miasta, przed jednym z osiedlowych bloków zauważyli jak młody mężczyzna, widząc idących w jego kierunku funkcjonariuszy, odrzuca foliowe opakowanie do skrzynki na reklamy. Kiedy podeszli bliżej, zauważyli w skrzynce, między gazetami opakowanie z pyzami mięsnymi. Jak się okazało, zamiast klusek, w opakowaniu foliowym znajdowały się narkotyki.            

W sumie policjanci zabezpieczyli prawie kilogram amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Przyznał się do posiadania narkotyków. Sąd aresztował 19-latka na okres trzech miesięcy.                  

– Za posiadanie narkotyków wbrew ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara pozbawienia wolności do lat 10 – mówi mł. asp. Beata Budzyń. – Z zabezpieczonej substancji można wytworzyć nawet 1770 gramów działek handlowych – dodaje.

(n)

Fot. policja

Narkotyki zamiast klusek

Komentarze

Mistrza kamuflażu.
Rzeczywiście, wcale nie widać, że to nie są pyzy i wcale nie widać tej paczki w skrzynce na ulotki.
2017-03-16 11:06:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje