piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Naprawili ster w kajaku Doby

Naprawili ster w kajaku Doby

Naprawili ster w kajaku Doby
Data publikacji: 2017-07-01 13:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:34
Wywietleń: 589 273134

Udało się naprawić ster w kajaku Aleksandra Doby, który po raz trzeci przemierza Atlantyk. Pomocy udzieliła załoga statku „Baltic Light” i podróżnik z Polic kontynuuje swój rejs do Europy.

Relacje z wyprawy Aleksandra Doby można znaleźć na jego stronie internetowej http://www.aleksanderdoba.pl/ , gdzie wcześniej informował o poważnej awarii steru. Przez kilkanaście dni kajak dryfował na oceanie, czekając na pomoc. Niestety, żaden ze statków należących do polskich armatorów nie płynął w tym rejonie. W końcu pomogła załoga jednostki „Baltic Light”, którego armatorem jest Lighthouse Maritime Ltd z Singapuru. Naprawa trwała cztery godziny.

(isz)

Fot. Dzięki uprzejmości załogi MV Baltic Light

Komentarze

PiSzcząca bida
@ japan: "Cała Polska trzyma zaciśnięte kciuki ..." Tak, cała Polska trzyma kciuki za Aleksandra Dobę poza jednym zakompleksiałym, zawistnym, niedojrzałym emocjonalnie (może i wiekowo) Japanem, który trzyma usta zaciśnięte przez podłość.
2017-07-05 10:55:32
japan
czy ten wlasciciel kajaka w jednej osobie kucharz,kapitan ,motorzysta , steward i armator aby nadaje sie do takiego plywania? Jeszcze paru takich narwańców i ONZ bedzie musiał budować sztuczne wyspy z osrodkami dla masazu i warsztatami ze spawarkami na srodku Atlantyku.Typowe zachowanie goscia który leserował całe zycie a dopiero przed smiercia porywa sie na bohaterstwo jego zdaniem.Miasto sie topi w czasie deszczu ,ulice sie zapadają,domy sie wala,a tu cała Polska trzyma zacisniete kciuki za kajak na wodzie.???
2017-07-03 09:44:26
Do tylko pytam
Moze Antek wysle F16 jak ci sie rower zepsuje
2017-07-02 01:45:39
SromotnikBezwstydny
PiSdzielcze ministranctwo sportu i 'prokreacji' nawet paluchem nie kiwnęło! Ludzie dobrej woli z całego swiata pomagali OLOwi! http://www.aleksanderdoba.pl/ster-naprawiony-aleksander-doba-plynie-dalej/
2017-07-01 20:39:15
Gość
Po polskiej flocie ślad nawet nie został...PLO miało 185 statków i na tym obszarze Doba nie czekałby dłużej jak 1 dzień...
2017-07-01 18:43:43
Powodzenia
Niesmak pozostanie, że sprzęt i logistyka zaszwankowały nie dając gwarancji sprawnego,niezawodnego sprzętu.
2017-07-01 18:03:51
PiSzcząca bida
Teraz Polacy płyną raczej w drugą stronę. Brawa dla pana Aleksandra i brawa dla załogi "Baltic Light".
2017-07-01 17:24:38
tylko pytam...
A czemu Antek nie wysłał którejś z korwet, którymi dysponuje, na pomoc żeglarzowi?
2017-07-01 16:02:48