czwartek, 24 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską

NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską

NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską
Data publikacji: 2016-11-02 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:00
Wywietleń: 1490 167422

Na ul Żołnierskiej w Szczecinie zamalowano pasy i zlikwidowano znaki pionowe na dojściach do tymczasowych przystanków tramwajowych. Efekt - samochody pędzą jak szalone i trudno przejść przez jezdnię - skarży się pan Zbigniew ze Szczecina.

Gdyby postawić policjanta to mógłby spokojnie kasować za przechodzenie w niedozwolonym miejscu. Chyba ktoś się pośpieszył - uważa Internauta.

!TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

Fot. Mirosław Winconek

 

Komentarze

ZDTIM
A przystanki przy nowym rondzie Wernyhory dalej nie działają. Skończone przez Krakowską firmę prace demolują brygady Rogala z ZDiTM instalując ławki i wiaty. Wnerwieni pasażerowie przyglądają sie temu czekując na tramwaje i autobusy na płytach jombo. Gratulacje dla ZDTim
2016-11-07 15:26:23
z perspektywy okna
Jak wobec tego się stało,że ta inwestycja została "odebrana" i dopuszczona do użytkowania-? Bez znaków pionowych i poziomych uniemożliwiających dojście do i z przystanków zagraża bezpieczeństwu użytkowników.Czy naprawdę w ZDiTM nie ma kogoś z wyobraźnią i odpowiedzialnością-? Trudno jest zrozumieć i wyobrazić sobie skutki takiej urzędniczej bezmyślności-? Kto będzie odpowiadał za skutki tej bezmyślności-? ten który podpisał się pod odbiorem i dopuścił do użytkowania-?
2016-11-03 14:33:10
j23
Na rogu Żołnierskiej i Somosierry powieszono 2 tabliczki-kierunkowskazy z napisem ul. Żołnierska...chyba wykonawca spieszył się do UM po nagrodę...
2016-11-03 12:54:14
Cyrk
Czego się spodziewać, przecież postawienie tablic informacyjnych lub plakatów kosztuje, a przecież tu nie chodzi, aby lepiej było innym ludziom. No chyba, że tym, którzy odpowiednio skasowali za takie cyrki.
2016-11-03 07:35:13
demolek
Wszystko na szybcika oddali. Znak nakaz skrętu w lewo i prawo przez cały weekend wisiał pozbawiony tabliczki nie dotyczy autobusów KM - wszyscy kierowcy autobusów, Policji i innych jadąc na skrzyżowaniu Czorsztyńskiej z Łukasińskiego prosto do Mickiewicza :) dziś oberwało się tez pieszym - ot oddanie do użytku pic na wodę fotomontaż :D
2016-11-02 22:53:58
Mario
Potwierdzam, przejście przez jezdnię do tymczasowych przystanków na ul. Żołnierskiej zostało zlikwidowane - przystanki znajdują się między dwoma jezdniami, do których nie ma legalnego dojścia! Gdzie bezpieczeństwo pieszych i pasażerów? Ponadto na ul. Czorsztyńskiej przed skrzyżowaniem z ul. Łukasińskiego nadal stoi znak nakazujący skręt w prawo lub w lewo - czyli legalnie na wprost do ul. Mickiewicza w miejscu gdzie jest teraz sygnalizacja świetlna nie dojedziemy!
2016-11-02 22:05:45
Gargamel
A jutro zapewne pojawi się tam patrol nierobów miejskich i zgodnie z sugestiami czytelnika będzie wystawiał mandaty za przechodzenie w niedozwolonym miejscu.
2016-11-02 21:28:49