niedziela, 18 marca 2018.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską

NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską

NAPISZ DO NAS. Trudno przejść przez Żołnierską
Data publikacji: 2016-11-02 21:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:45
Wywietleń: 1576 167422

Na ul Żołnierskiej w Szczecinie zamalowano pasy i zlikwidowano znaki pionowe na dojściach do tymczasowych przystanków tramwajowych. Efekt - samochody pędzą jak szalone i trudno przejść przez jezdnię - skarży się pan Zbigniew ze Szczecina.

Gdyby postawić policjanta to mógłby spokojnie kasować za przechodzenie w niedozwolonym miejscu. Chyba ktoś się pośpieszył - uważa Internauta.

!TA INFORMACJA ZOSTAŁA PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS

Fot. Mirosław Winconek

 

Komentarze

ZDTIM
A przystanki przy nowym rondzie Wernyhory dalej nie działają. Skończone przez Krakowską firmę prace demolują brygady Rogala z ZDiTM instalując ławki i wiaty. Wnerwieni pasażerowie przyglądają sie temu czekując na tramwaje i autobusy na płytach jombo. Gratulacje dla ZDTim
2016-11-07 15:26:23
z perspektywy okna
Jak wobec tego się stało,że ta inwestycja została "odebrana" i dopuszczona do użytkowania-? Bez znaków pionowych i poziomych uniemożliwiających dojście do i z przystanków zagraża bezpieczeństwu użytkowników.Czy naprawdę w ZDiTM nie ma kogoś z wyobraźnią i odpowiedzialnością-? Trudno jest zrozumieć i wyobrazić sobie skutki takiej urzędniczej bezmyślności-? Kto będzie odpowiadał za skutki tej bezmyślności-? ten który podpisał się pod odbiorem i dopuścił do użytkowania-?
2016-11-03 14:33:10
j23
Na rogu Żołnierskiej i Somosierry powieszono 2 tabliczki-kierunkowskazy z napisem ul. Żołnierska...chyba wykonawca spieszył się do UM po nagrodę...
2016-11-03 12:54:14
Cyrk
Czego się spodziewać, przecież postawienie tablic informacyjnych lub plakatów kosztuje, a przecież tu nie chodzi, aby lepiej było innym ludziom. No chyba, że tym, którzy odpowiednio skasowali za takie cyrki.
2016-11-03 07:35:13
demolek
Wszystko na szybcika oddali. Znak nakaz skrętu w lewo i prawo przez cały weekend wisiał pozbawiony tabliczki nie dotyczy autobusów KM - wszyscy kierowcy autobusów, Policji i innych jadąc na skrzyżowaniu Czorsztyńskiej z Łukasińskiego prosto do Mickiewicza :) dziś oberwało się tez pieszym - ot oddanie do użytku pic na wodę fotomontaż :D
2016-11-02 22:53:58
Mario
Potwierdzam, przejście przez jezdnię do tymczasowych przystanków na ul. Żołnierskiej zostało zlikwidowane - przystanki znajdują się między dwoma jezdniami, do których nie ma legalnego dojścia! Gdzie bezpieczeństwo pieszych i pasażerów? Ponadto na ul. Czorsztyńskiej przed skrzyżowaniem z ul. Łukasińskiego nadal stoi znak nakazujący skręt w prawo lub w lewo - czyli legalnie na wprost do ul. Mickiewicza w miejscu gdzie jest teraz sygnalizacja świetlna nie dojedziemy!
2016-11-02 22:05:45
Gargamel
A jutro zapewne pojawi się tam patrol nierobów miejskich i zgodnie z sugestiami czytelnika będzie wystawiał mandaty za przechodzenie w niedozwolonym miejscu.
2016-11-02 21:28:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-3
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy