wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > NAPISZ DO NAS. Śmieci przy nowym dworcu

NAPISZ DO NAS. Śmieci przy nowym dworcu

NAPISZ DO NAS. Śmieci przy nowym dworcu
Data publikacji: 2016-05-06 09:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:43
Wywietleń: 1007 132470

Odwiedziłem dzisiaj dworzec po remoncie. Szkoda, że zapomniano o koszach na śmieci. I wygląda to tak jak na zdjęciu - alarmuje Internauta pan Jan.

Ta informacja została do nas przesłana za pośrednictwem NAPISZ DO NAS 

Komentarze

belzebub
lepsze zmiany - to efekt PISSSSS :))) kapusto "Kultura" (wątpliwy nik)
2016-05-07 19:30:38
@Kultura... u co Niektorych,
Lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2016-05-06 16:13:14
Do Kultura u co Niektórych..
Kultura... u co Niektorych, Chyba juz wiekszosc Polakow jest i PO... PO-dstawowce ?? 2016-05-06 11:48:08 I musisz być PiS-owskim trollem nawet na łamach Kuriera? Co ma PO do kultury osobistej Polaków? A jeśli już, to właśnie PiS-pokazuje najniższe jej standardy.
2016-05-06 13:59:00
Kultura... u co Niektorych,
Chyba juz wiekszosc Polakow jest i PO... PO-dstawowce ??
2016-05-06 11:48:08
Inspektor
To w takim razie domagam się upublicznienia protokołu odbioru budynku przez SANEPID.Ciekawi mnie tam jeden istotny zapis i to kto pod tym protokołem się podpisał.Może redakcja Kuriera postara się o skan odbioru przez Sanepid-?
2016-05-06 10:37:27
śmieci
Odpowiedź zarządcy nieruchomości pewnie będzie następująca: Aktualnie obiekt nie został jeszcze oficjalnie otwarty. Taka uroczystość odbędzie się najpóźniej na początku czerwca, na razie spółka PKP jest w trakcie rozstrzygania przetargu na organizację takiego wydarzenia. Tak więc dworzec nie jest jeszcze w pełni wyposażony, chociażby we wspomniane kosze na śmieci, a uzupełnienie obiektu w tego typu urządzenia będzie miała miejsce do oficjalnego otwarcia. Póki co, zaleca się z korzystania z koszy dostępnych w okolicy dworca.
2016-05-06 09:54:05