poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Na Piotra Skargi psują się samochody?

Na Piotra Skargi psują się samochody?

Na Piotra Skargi psują się samochody?
Data publikacji: 2016-01-15 14:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:34
Wywietleń: 2227 99779
"Codziennie rano na ulicy Piotra Skargi w Szczecinie można zauważyć zaparkowane zepsute samochody. Dziś rano (15.01.br.) na przykład na światłach awaryjnych stało i utrudniało ruch pięć takich aut - napisał z przekorą jeden z naszych Czytelników.
Te "zepsute" pojazdy są oczywiście w pełni sprawne i zatrzymały się tzw. na chwilę, a ich kierowcy lub pasażerowie "wyskoczyli" pozałatwiać sprawy. Zwłaszcza, że - o ile się nie mylimy - w pobliżu jest przedszkole.
Jest tylko jeden problem (i nie usprawiedliwiają tego włączone światła awaryjne): zablokowali oni cały pas jezdni w kierunku al. Wojska Polskiego, który rozprowadza ruch w kierunku ul. Wawrzyniaka, centrum miasta oraz Głębokiego. W efekcie autobusy i inne samochody zmuszone są łamać przepisy i, aby ominąć zawalidrogi, przekraczać podwójną ciągłą linię i wjeżdżać na przeciwny pas ruchu.
Co na to drogówka?
Fot .Czytelnik

Komentarze

@pf
Trudno ci, ignorancie zrozumieć, że na miejsce stojącego "TYLKO" parę minut auta, podjeżdża za chwile na "TYLKO" parę minut następne auto i następne i następne....? I tym sposobem taka sytuacja trwa, nie parę minut, ale parę godzin.
2016-01-17 08:53:43
Pytanie
Co ma zrobić kierowca autobusu, widząc te pięć samochodów zajmujących pas ruchu, stojących na awaryjnych światłach? W tym miejscu jest podwójna ciągła. A autobusy tu jeżdżą, nawet jeden jest na zdjęciu. Zresztą, czy inni kierowcy jadący w stronę Wojska Polskiego, powinni się zatrzymać za tymi autami i czekać, aż tych pięciu parkujących wróci i odjedzie?
2016-01-16 12:26:55
Mimo wszystko tego typu bezczelność kierowców jest b. częsta.
.
2016-01-16 11:30:28
aki
Te kocie łby jak pisze gościu wytrzymają więcej jak nowa nakładka asfaltowa....
2016-01-16 07:14:33
christoph
Można zaparkować 100 lub 200 metrów dalej ale książęta muszą pod samym przedszkolem. Tolerujemy to i dlatego w całym mieście są takie "zepsute" na 5 minut samochody, a kilkadziesiąt metrów dalej wolne miejsca...
2016-01-15 19:37:37
Ja
Można stanąć dalej. Nie ma obowiązku stawać pod samym przedszkolem. Tylko trudno przejść tych kilkanaście czy kilkadziesiąt kroków. Jaki dajecie przykład dzieciom. Można łamać przepisy! A poza tym stajecie na kilka minut. Pózniej następni na kilka i tak dalej. Jeżdzę ta droga bardzo często i zawsze jest zablokowana. Ruszcie sie i postawcie samochód dalej, tylko wyjdzie na zdrowie. A przy okazji czegoś dobrego nauczycie swoje dziecko.
2016-01-15 19:08:44
malady
Nie co na to drogowka, tylko jak zrobić, aby móc normalnie zaparkować na chwilę i odprowadzić dziecko do przedszkola. No ale najlepiej się oburzyc i żądać karania. Gdzie niby proponujecie się zatrzymać?
2016-01-15 16:51:45
pf
Przedszkole tam jest, a na chodniku rzadko kiedy jest miejsce. Parę minut tylko stoją auta
2016-01-15 14:25:55
gosc
Przecież obok jest sąd ,pozatym ten odcinek drogi powinien byc juz dawno wymieniony lub wylany asfaltem, bo są tylko kocie łby ,a niby to centrum miasta.
2016-01-15 14:11:14