środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Na dobre w Dobrej

Na dobre w Dobrej

 Na dobre w Dobrej
Data publikacji: 2017-06-04 08:44
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:31
Wywietleń: 719 264862

To już dziś (4 czerwca) i w Dobrej odbędą się pierwsze zawody treningowe ph. Dog Zone Cup. Będą towarzyszyć festynowi rodzinnemu, jaki z okazji Dnia Dziecka organizuje miejscowe Gminne Centrum Kultury i Bibliotek.

Miejscem akcji będzie miejscowe boisko sportowe (ul. Sportowa). Festyn z atrakcjami - czyli m.in. grami i zabawami, światem mydlanych baniek, malowaniem twarzy i konkursami muzycznymi - rozpocznie się o godz. 13. Natomiast już o godz. 11 zacznie działać sekretariat zawodów treningowych Dog Zone Cup.

- Drodzy Agilitowcy, rezerwujcie tę niedzielę, zabierajcie rodziny i ruszajcie do Dobrej koło Szczecina - zachęcają organizatorzy. - Przewidujemy dwie kategorie wyszkolenia - po dwa biegi jumpingowe "0" i po dwa biegi jumpingowe w kategorii open. Dodatkowo przewidujemy bieg niespodziankę dla duetów o mocnych nerwach.

Początek startów o godz. 11.30. Finał ostatniego - zaplanowano na g. 17

- Paprykarz zmienia nazwę. Nowy tor, nowy sędzia, ale ci sami organizatorzy, miejsce i czas. Osoby które zapisały się na Paprykarza są na nowej liście startowej, nie ma konieczności zgłaszania się ponownie. Osoby, które opłaciło startowe także nie muszą nic dodatkowo wpłacić. A dla tych którzy się jeszcze nie zapisali informujemy, że są jeszcze miejsca na liście - dodają organizatorzy.

Uwaga: wymagany formularz zgłoszeniowy jest dostępny internetowo (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDuDmb8p4kxsuw94DRMokUb_nyTETxTt1bmKxho4J7aR3R9w/viewform?embedded=true).

(an)

Na zdjęciu: Biegi z pasami - rekreacyjne, sportowe i charytatywne - cieszą się coraz większym zainteresowaniem miłośników zdrowego stylu życia, którym jest nieobojętny los zwierząt, szczególnie bezdomnych. O czym przypomina zarówno nadchodzący pierwszy Dog Zone Cup, jak wszystkie kolejne edycje schroniskowych wypraw na "4 łapy i 2 nogi" (jej uczestnicy na zdjęciach).

Fot. Ryszard Pakieser

 Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej  Na dobre w Dobrej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi