niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Morsy na Arkonce

Morsy na Arkonce

Morsy na Arkonce
Data publikacji: 2016-02-20 10:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:36
Wywietleń: 308 120733

W niedzielę o godzinie 11 baseny na Arkonce opanują… morsy. - Do zabawy, na imprezę „Rozgrzewamy LuD” zapraszamy wszystkich mieszkańców -  zachęca Andrzej Kus, rzecznik Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie. - Kto zdecyduje się na kąpiel z morsami, w nagrodę będzie mógł za darmo przez godzinę pojeździć na lodowisku.

 Jak informują organizatorzy, udział w imprezie zapowiedziało blisko 50 morsów z rodzinami. Wykąpią się w basenach sportowym oraz przylegającym do zjeżdżalni. Na mieszkańców czeka sporo atrakcji: wspólne zabawy, opowiastki morsów o zaletach praktykowania zimowych kąpieli, porady. Do pierwszych 150 osób powędrują kiełbaski z grilla oraz przepyszna grochówka. Każdy, komu dokuczy niska temperatura, ogrzać się będzie mógł przy ustawionych koksownikach.

Niedzielna impreza to dobra okazja do rozpoczęcia przygody z zimowymi kąpielami. Swoich sił będzie mógł spróbować każdy śmiałek. Zrobi to pod okien fachowców. Na tych, którzy się odważą czeka nagroda. Jest nią darmowa godzina korzystania z lodowiska. Wypożyczyć trzeba jedynie łyżwy albo przyjść ze swoimi.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. By wejść na teren kompleksu należy przejść przez kasę. Przy niej poinformować obsługę, że jest się spacerowiczem. Osoba taka otrzyma specjalny bilet, który NIE uprawnia do korzystania z lodowiska.

(isz)

Fot. R.WOJCIECHOWSKI (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi