niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Molo zadymione

Molo zadymione

Molo zadymione
Data publikacji: 2016-09-25 18:53
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:56
Wywietleń: 206 156646

Z powodu zadymienia w Centrum Handlowym Atrium Molo przy ul. Mieszka I w Szczecinie strażacy ewakuowali około 300 osób. Zadymienie, które zaniepokoiło klientów i pracowników sklepów, spowodowała maszyna do podgrzewania wody - urządzenie pracowało na zapleczu; spaliło się. Nie spowodowało żadnych strat. Do zamieszania i późniejszej ewakuacji doszło przed godz. 18.

(lw)

Fot. arch.

 

Komentarze

zagrozenie pozarowe atrium molo
Kobieto onna nie wiesz co piszesz jaka ochrona media marktu pomoggla jestes idiotka zamiast pisac bzdury to uciekaj ze sklepu gdy jest oglaszane zagrozenie zamiast stac przy totolotku albo nie pij alkoholu bo jak by nie patrzyl to co piszesz jest wielkim belkotem kacowo - wodowym
2016-09-28 10:26:50
Far cry
Do onna Kobieto puknij się w ten czerep nie masz pojęcia o sytuacji!!! To po pierwsze nie wiesz jakie są procedury to po drugie nie pisz bzdur bo się oośmieszasz albo idź pracować do straży pożarnej.A panikę to sama miałaś w oczach stać z boku i gadać bzdury to każdy potrafi!!! Lepiej się nie zajmuj tym oczym pojęcia nie masz i nie wypowiadaj bredni obrażając ludzi!!!!
2016-09-26 05:56:55
Onna
Zapomniałam dodać, nie spowodowało żadnych strat ! ???? Chyba osoba która pisała ten artykuł nie była w środku, kasetony sufitowe leciały na ziemie wraz ze strumieniem wody, remont generalny sufitu
2016-09-25 22:46:45
Onna
Po pierwsze nie Zadymienie, a bardziej zalanie, co prawda kabel sie spalił ale nikt nic nie czuł, bardziej jak dźwięk wodospadu, po drugie nie strażacy a ochrona media Marktu wyprowadzała oraz pilnowała wejście do centrum byłam akurat w środku sklepu profesjonalnie sie zachowali, ochrona centrum po prostu porażka, oni wpadli w większa panikę niz klienci przebywający tam, widziałam i słyszałam na własne oczy i uszu co ochrona tam wyrabiała, proponuje aby zmienić ochronę centrum Atrium, strażacy przyjechali jak juz wszyscy bylo przed centrum i czekali na rozwój dalszej sytuacji. Oraz proponuje aby przeprowadzić ponowny ,,treningowy ,, alarm przeciwpożarowy ponieważ będąc w sklepie, prawie pol godziny był dźwięk alarmu bez żadnego komunikatu.. zaczynał sie i za pare sekund kończył.. patrząc na męża i na innych klientów każdy sie zastanawia co sie dzieje .. sama jestem pracownikiem sklepu w kaskadzie i jak zawyje alarm jest komunikat a tutaj nic.. wyszła ze sklepu .. zapytałam ochrony centrum o co chodzi.. odzpowoddz nic.. sprawdzamy proszę nie przeszkadzać.. pan w tym czasie podrywał panią z totolotka.. tragedia.. szkoda ze nie powiedział proszę poczekać jak zobaczy pani ogień to można wtedy opuści centum. Kategorycznie proszę zastanowić sie na pracownikach ochrony centrum atrium molo.
2016-09-25 22:44:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską