sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Misiło krytykuje prezydenta Szczecina

Misiło krytykuje prezydenta Szczecina

Misiło krytykuje prezydenta Szczecina
Data publikacji: 2016-10-30 20:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:59
Wywietleń: 1625 167163

- Nie rozumiem, dlaczego likwiduje pan wydział, który od niedawna funkcjonował i zaczynał odnosić sukcesy, i dlaczego wyrzuca pan kompetentnego menadżera – poseł Piotr Misiło z Nowoczesnej krytykuje decyzje prezydenta Piotra Krzystka.

Kilka dni temu szczeciński magistrat ogłosił likwidację Wydziału Obsługi Inwestorów i Biznesu. Decyzja została uzasadniona „potrzebą intensyfikacji działań w obszarze rozwoju miasta, w tym rozwoju gospodarczego."

Informacja o rozwiązaniu wydziału i zwolnieniu jego dyrektora Aleksandra Buwelskiego nie spodoba się politykom Nowoczesnej.

- Prezydent Szczecina zaczyna podejmować chaotyczne, nieprofesjonalne i z naszego puntu widzenia nieodpowiedzialne decyzje – mówił w piątek Piotr Misiło. I przyznał: - Z Aleksandrem Buwelskim z prowadziliśmy kiedyś firmę.

Dodał też, że rozstali się jak "twardzi, ale szanujący się partnerzy". - To była szorstka przyjaźń, co nie zmienia to faktu, że wysoko cenię kompetencje i profesjonalizm pana Buwelskiego, który rozumie biznes - mówił polityk Nowoczesnej.

Misiło podkreślał zasługi Buwelskiego w ściągnięciu do Szczecina Diebold Nixdorf, firmy dostarczającej bankomaty (w Oxygenie powstanie centrum obsługi klienta), a do Gryfina Zalando.

- Zastanawiam się, jaki jest plan magistratu na pozyskiwanie kapitału – mówił Misiło.

Nowoczesnej brakuje w Szczecinie jasnej polityki pozyskiwania inwestorów.

(masz)

Fot. Magdalena Szczepkowska (arch.)

Komentarze

Kynolog
Pan Buwelski powinien polecieć juz dawno za próbę usadowieniacschroniskab dla psów pod oknami mieszkancowv Osowa.To min jego pomysł! Nie bójcie się,posada dla Pana Buwelskiego znajdzie się jak zawsze dobrze opłacana i pod ochroną p.Krzystka!
2016-10-31 18:43:05
kazek
Pan Zhorski - ten od burzenia Elewatora Ewa? Dzisiaj jest to zmodernizowany obiekt, pracują tam ludzie i są ładowane pszenicą statki. Jeżeli doszłoby do wyburzenia to byłby kolejny plac zasiany trawą - jakich w oczekiwaniu na mitycznego inwestora w Szczecinie nie brakuje. Nawet nie wchodzę w szczegóły jak wyburzanie takiego potężnego obiektu miałoby wyglądać, ile by trwało.
2016-10-31 11:38:03
Zbyszko z Golęcina
Taki młody a już paranoik i ciągle pisze wszędzie te swoje PO. Tylko po co? Sam nie wie. Wiadomo choroba i "podszepty": napisz. Nowoczesna to wydmuszka i skończą jak palikociarze...już zdychają. W Szczecinie nie ma ani jednego polityka, który cieszyłby się jakimkolwiek poważaniem. Jak otworzą jadaczki, to klękajcie narody: bełkot, durnota, nieznajomość rzeczy i zadufanie typowe półgłowkom.
2016-10-31 11:37:06
;-))
zbyszko: Leki to zaplikuj swojemu Antoniemu i całej sekcie smoleńskiej bo już nawet prezydent notariusz ma z niego bekę buhaha .
2016-10-31 11:10:35
zbyszko
Kryterium: wyszczekana/y i z "parciem na szkło" - patrz Lubnauer (nauczycielka matematyki) wie wszystko i na każdy temat. Przypominam dla PO o lekach.
2016-10-31 10:44:47
:)
stare zdjecie, ostatnio "wonsy: zgolił, jeszcze wizyta u fryzjera i bedzie z niego człowiek :) ,a powaznie w Nowoczesnej sa lepsi ludzie jak p.Zahorski czy p. Beyer a nie Pan Misiło, proszę sie nie kompromisowac i nie wystepowac w mediach, szkodzi Pan wizerunkowi partii :).
2016-10-31 10:17:28
max
Grupa kabaretowo-cyrkowa: dziwak Misiło, Myszka Agresorka, Joanna "dupencja" Wielgus, Lubnauer słowotok,Szmidt Bartoszewicz i wreszcie Ryszard Rubikoń! Czy w NowoCzerskiej był jakiś casting w którym kryterium doboru członków był warunek że nie mogą być mądrzejsi od Petru??
2016-10-31 08:06:57
brawo
Misiło to jeden z nielicznych radnych który faktycznie pracuje dla mieszkańców Szczecina
2016-10-31 07:40:05
PO-dsluchane z PO-dpatrzonym,
Hmm... ale mi "Nowoczesna" jak jedzie i tak PO staremu !!
2016-10-31 00:23:24
do: C12
To, że ogromny baner wyborczy partii pana Posła wisiał na hotelu, którego inwestorem jest JW oraz to, że na otwarciu tego hotelu siedział przy stoliku z szefem tej firmy, to nie ma nic do rzeczy.
2016-10-30 23:07:22
Sypialniane PO-mysly...
A ciekawe czy przypadkiem "i to i tamto"... sie Panu Misilo nie wysnilo ??
2016-10-30 22:58:28
dzisna
Następny facet od bełkotu, jakiś tam Misiło. Oj chciałoby się "mondrze", pogadać a bozia rozumku nie dała.
2016-10-30 22:00:11
miki
Misiło niech najpierw pójdzie do porządnego fryzjera.
2016-10-30 20:48:20
c12
i tak zrobił to elegancko, co to za dyrektor i wydział jeśli Prezydent dowiaduje się z prasy że Amazon się buduje tuż przy granicy miasta a w wydziale nic nie wiedzą. Pan poseł jest chyba z tej samej grupy biznesowej co buwelski od niedoszłego prezesa JW piłka nożna
2016-10-30 20:45:22
SOCHA
PREZYDENT JEST GOSPODARZEM TERENU,A NIE MISIŁO I TYLE WTYM TEMACIE. NIECH PAN POSKARZY SIĘ SZEFOFI PETRU I PANI PICHOWICZ.
2016-10-30 20:44:47