sobota, 19 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Misiak nie rządzi już oświatą

Misiak nie rządzi już oświatą

Misiak nie rządzi już oświatą
Data publikacji: 2015-08-04 16:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:23
Wywietleń: 149 7814

Beata Misiak rezygnuje ze stanowiska dyrektora Wydziału Oświaty w Szczecinie. Magistrat szuka nowego szefa.

- Z dniem 24 lipca Beata Misiak, dyrektor Wydziału Oświaty złożyła oświadczenie o wypowiedzeniu umowy o pracę z zachowaniem ustawowego okresu wypowiedzenia, który upłynie 31 sierpnia tego roku - informuje Tomasz Klek z biura prasowego Urzędu Miasta. - W odpowiedzi pracodawca 27 lipca potwierdził fakt rozwiązania umowy o pracę z dniem 31 sierpnia 2015 roku.

Choć formalnie Misiak szefuje jeszcze Wydziałowi, nie ma jej w magistracie. Przebywa na urlopie wypoczynkowym, który potrwa do końca sierpnia. Na swoje stanowisko więc już nie wróci.

- W celu zapewnienia ciągłości realizacji zadań Wydziału Oświaty podjęta została decyzja o ogłoszeniu konkursu na stanowisko dyrektora tego wydziału - dodaje Tomasz Klek.

Zainteresowani mogą składać oferty do 19 sierpnia (włącznie).©℗

(gan)

 

Komentarze

Friend
Szkoda. Było mądrze, spokojnie i po równo! Wreszcie ktoś słuchał! I widział jak liczyć finanse. Powodzenia :))
2015-08-29 20:47:36
szczecinianin
Popieram zdanie Boromeusz_-a. Myślę jednak, że zbyt częste zmiany na tym stanowisku nie służą szczecińskiej oświacie.
2015-08-06 19:00:00
Ums
Wymowila hehe,zalosne... Hanba sie okryla i spierdzielila inna opcja by ja pograzyla
2015-08-05 15:30:49
Observer
Dzieki Bogu, ze ta wstretna,zarozumialska baba nie bedzie zarzadzac juz oswiata. Jej nominacja na to stanowisko to wielka porazka dla miasta. To nie jest rola dla takich jednostek jak Misiak. Gdyby nie plecy bylaby nikim. Szkofa marnowanych lat oswiaty szczecinskiej. Uklad PO sie sypie. jak widac. Ta persona nie jest juz mile widziana w kregu. za duzo siala fermentu Twarz mowi duzo o charakterze W tym przypadku to ksiazkowy przyklad,bynajmniej nie zabarwieniu pozytywnym. Oby nie dostala kolejnej cieplej posadki w jakiejs szkolce. Jesli tak by sie stalo to wspolczuc po wielokroc. Saga XIV lo dobrze znana wtajemniczonym. Widac ze sie nie sprawdza ta baba,odkleic ja od plecow jest za ciezka. Nosil wilk razy kilka,poniesli i wilka...
2015-08-05 15:11:46
Boromeusz_
Za mało jej płacili więc znalazła lepsze zatrudnienie w oświacie prywatnej lub w innym biznesie - tam gdzie pieniądze się uczciwie zarabia a nie tylko pobiera pensję z tytułu zajmowanej posady urzędnika samorządowego. Nie sądzę aby nie dawała sobie rady z materią oświatową jako doświadczona dyrektor liceum. Może ma tu miejsce tzw. "bunt marionetki" typowy dla długotrwałych relacji tego typu. Po jakimś czasie każdy ma dosyć wykonywania poleceń "z tylnego siedzenia". W każdym razie nie może się zarejestrować w Powiatowym Urzędzie Pracy z prawem do zasiłku gdyż to ona wypowiedziała umowę a nie pracodawca. Ale to też nie jest problem przy uposażeniu min. 6.000,- brutto.
2015-08-05 09:52:05
Franc
To zła kobieta była...
2015-08-05 09:38:35
Życie
Sądząc po ostatnich roszadach kadrowych np. w TBS Prawobrzeże, Funfuszu Pożyczkowym, WGKiOŚ, czy ZUK, nic nie dzieje się bez przyczyny. Warto pamiętać, że tylko w prywatnych firmach głównym kluczem do obsadzania wysokich stanowisk są kompetencje.
2015-08-05 07:24:24
Zen
@rss A są jakieś inne??
2015-08-04 21:20:58
rss
Kolejny fikcyjny konkurs?
2015-08-04 20:39:39
Dyr
Własnie... RZĄDZI... To jest podstawowy problem... Wszyscy oni chcą rządzić, a nie mają pojęcia o zarządzaniu. Z tym rzekomym wypowiedzeniem, to podejrzana sprawa. A pani dyrektor M., to chyba przez większość roku była na urlopie...