niedziela, 21 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Medale za złote gody

Medale za złote gody [GALERIA]

Medale za złote gody
Data publikacji: 2017-04-23 18:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:17
Wywietleń: 513 245872

W sali przy Urzędzie Stanu Cywilnego 14 par małżeńskich z terenu gminy Myślibórz i Nowogródek Pomorski świętowało swój jubileusz złotych godów. Dostojnym jubilatom w obecności przedstawicieli władz samorządowych, zaproszonych gości i najbliższej rodziny, wręczono pamiątkowe medale nadane przez Prezydenta RP. Były też życzenia, kwiaty i zaśpiewano wspólnie tradycyjne ,,sto lat". Nie zabrakło miłych wzruszeń, koszy słodkich upominków oraz pięknej oprawy artystycznej.

W gronie jubilatów znaleźli się małżonkowie: państwo Teresa I Andrzej Dziechciarscy, Sabina i Jan Hejda, Kazimiera i Kazimierz Król, Alina i Kazimierz Lewandowscy, Danuta i Jerzy Majewscy, Teresa I Henryk Malec, Teresa i Bazyli Misiejuk, Bogumiła i Marian Osuchowscy, Emilia i Tadeusz Pawlina, Krystyna i Wacław Skakun, Władysława i Józef Steblewscy, Ryszarda i Stanisław Wiśniewscy, Leokadia i Stanisław Zawada, Helena i Adam Bulanowscy.

W czasie uroczystości, licznie zebranych powitała i wygłosiła okolicznościowe przemówienie Bożena Rygiel, kierowniczka miejscowego USC. Z kolei Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza oraz Tomasz Pietruszka, wójt gminy Nowogródek Pomorski wręczyli dostojnym jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP oraz pamiątkowe dokumenty. Podziękowano także za piękny przykład długoletniego pożycia małżeńskiego oraz za trud wychowania młodego pokolenia.

Były też serdeczne życzenia od najbliższych i przyjaciół. Nie zabrakło kwiatów, gratulacji oraz symbolicznej lampki szampana. Natomiast w pięknej oprawie artystycznej zaprezentowała się młodzież z MOK oraz Szkoły Muzycznej I stopnia w Myśliborzu.

W tych dniach świętują także państwo: Regina i Czesław Gontar. Dla tych jubilatów pamiątkowe medale zostaną wręczone w domowym zaciszu. Gratulujemy !

Tekst i fot. (szym)

Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody Medale za złote gody

Komentarze

50 lat minelo... jak "jeden dzien"
Gratulacje dla Par... i roztanczonych Wnuczkow !!
2017-04-23 22:55:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy