wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Mama z promilami zatrzymana

Mama z promilami zatrzymana

Mama z promilami zatrzymana
Data publikacji: 2016-12-30 15:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:05
Wywietleń: 816 192351

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Połczynie Zdroju, otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy. W kierunku miasta miał jechać volkswagen golf, który kilkakrotnie przejechał oś jezdni, raz zwalniając, raz przyspieszając. Kierowcą okazała się 30-letnia kobieta, która miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu, a w pojeździe, który prowadziła było dziecko...

Świadek, który powiadomił policję o nietypowej sytuacji na drodze zauważył, że kierowca volkswagena zatrzymał się w niebezpieczny sposób przy parkingu głównej ulicy Połczyna Zdroju. Jak się okazało samochodem kierowała 30-letnia mieszkanka województwa wielkopolskiego. Mundurowi przeprowadzili badanie trzeźwości, które wykazało 3,25 promila alkoholu w organizmie! W dodatku kobieta nie jechała sama. Wraz z nią była jej 3-letnia córeczka. Szczęśliwie dziecku nic się nie stało. 

Kobieta w najbliższym czasie odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym. Oprócz grzywny grozi jej zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet pozbawienie wolności do dwóch lat. 

(p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Koko
Brak słów na takie bezmózgi...
2016-12-30 17:58:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej