piątek, 23 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Łyk wiosny na Błoniach

Łyk wiosny na Błoniach

Łyk wiosny na Błoniach
Data publikacji: 2016-03-07 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:20
Wywietleń: 1277 122392

Budzi zaciekawienie wśród spacerowiczów. Nowy akcent, czyli instalacja z butelek pet stanęła obok bartłomiejki na szczecińskich Jasnych Błoniach. Jest dziełem studentów trzeciego roku kierunku architektura krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Wykonali ją podczas zajęć z teorii i zasad projektowania pod kierownictwem dr inż. arch. Marty Kościńskiej. Na przedwiośniu jest niewątpliwie barwnym motywem rzucającym się w oczy. Sami autorzy zresztą nazwali tę swoją instalację przestrzenną „łykiem wiosny”. ©℗

(MIR)
Fot.: Mirosław WINCONEK

 

Łyk wiosny na Błoniach

Komentarze

rob
Tak PIS robi Polakow.Ciemny lud to kupi
2016-03-08 09:34:51
rob
czlonek PiSU lub dla PIsUaru
2016-03-08 09:33:53
Ona
Ludzie!!! co to za Sztuka??? Ja chyba śnie! Faktycznie, na ZUT-cie chyba studiują przedszkolaki z grupy Muchomorki, a wykładowca jest ich Grupowa. Wstyd!!!
2016-03-07 18:07:08
bh
Nie wiem kto pozwala na kolejny koszmarek a raczej koszmar w mieście. I to ma być sztuka, w tym mieście nadal brakuje dobrego gospodarza.
2016-03-07 17:02:07
.
Frygi nie przeskoczą!
2016-03-07 13:42:35
Gość
Ku--s?
2016-03-07 12:46:51
blue fallus
Ciekawe ile do tej popitki musieli wódy wypić
2016-03-07 11:53:16
sztukmiszcz
Ciekawy kształt ciekawa czerwono niebieska końcówa, brak tylko dwóch sporych piłek, kto pozwala na taką sztukę w tym mieście, pierw szaszłyk za grubą kasę pękający już przy stawianiu a teraz ten członek z butelek. koło Janka i urzędu wmawiając ludziom że to sztuka i kultura wysokich lotów.
2016-03-07 11:18:42
@
Choć może nie powala z nóg za to ładniejsza od frygi. Co prawda daleko tam do łuku lecz pierwszy filar już jest. Przyda się zapewne prezydentowi, ten pierwszy filar estetyki bo z tym to u niego krucho
2016-03-07 10:50:30
fg
A za pare lat tacy geniusze postawią nam kolejną frygę.
2016-03-07 10:34:42
Zofija
Gender cy cuś takigeo
2016-03-07 10:31:53
bieta
Ten 'akcent' nadaje się do postawienia na podwórku ZUT-u , a nie w takim miejscu jak Jasne Błonia. Kto na to pozwolił?
2016-03-07 09:49:46
Sztuka
Na pewno wykonali to studenci III roku, a nie przedszkolaki z grupy Muchomorków?
2016-03-07 09:37:34