czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kumulacja przestępstw 31-latka

Kumulacja przestępstw 31-latka

Kumulacja przestępstw 31-latka
Data publikacji: 2015-10-13 10:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 895 28102

Uciekając przed policjantami na kradzionym rowerze, z amfetaminą w plecaku wjechał w służbowy radiowóz i naruszył nietykalność cielesną interweniującego funkcjonariusza. 31-latek został zatrzymany i usłyszał stosowne zarzuty. Wobec podejrzanego zastosowano również środek zapobiegawczy. 

W nocy z soboty na niedzielę około godziny 1.00 patrol prewencji w okolicy osiedla Tysiąclecia w Stargardzie Szczecińskim dostrzegł rowerzystę popełniającego wykroczenia w ruchu drogowym. Podczas podjętej interwencji podejrzewany kierowca jednośladu najpierw podjął próbę ucieczki na rowerze. To jednak skończyło się zderzeniem z radiowozem. 

Kolejno mężczyzna porzucił swój pojazd oraz plecak, w którym jak później się okazało miał prawie 10 gramów amfetaminy i rzucił się do pieszej ucieczki. 

Mundurowi nie pozostając w tyle dogonili 31-latka, który jeszcze podczas zatrzymania naruszył nietykalność cielesną interweniującego policjanta. 

Do nadzwyczaj agresywnego i nadpobudliwego mężczyzny, który stawiał opór wezwano załogę pogotowia. Przeprowadzone czynności pozwoliły ustalić, że zatrzymany jest pod wpływem środków odurzających, a rower, którym się poruszał pochodzi z dokonanego pod koniec września na terenie miasta przestępstwa kradzieży. 

Podejrzewany został zatrzymany w policyjnym areszcie, a śledczy po zapoznaniu się z materiałem dowodowym przedstawili mu stosowne zarzuty, za które grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Ponadto wobec podejrzanego wczoraj zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. 

(isz)

 

Komentarze

Hm
A czy jest prywatny radiowóz?
2015-10-13 09:53:24
Czytelniczka,
Brawo Policja i tak trzymac... ! !
2015-10-13 09:53:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi