wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kto widział zderzenie dwóch rowerów?

Kto widział zderzenie dwóch rowerów?

Kto widział zderzenie dwóch rowerów?
Data publikacji: 2016-12-01 22:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:03
Wywietleń: 2164 179911

24 lipca 2016 r. o godz. 17:30 w Szczecinie miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący rowerem jadąc drogą dla rowerzystów wzdłuż al. Wojska Polskiego od strony ul. Zegadłowicza w kierunku ul. Jarzyńskiego, na wysokości posesji przy al. Wojska Polskiego 248 zderzył się z rowerem jadącym z przeciwnego kierunku. W wyniku zderzenia jeden z rowerzystów doznał obrażeń ciała.

Świadkowie tego wypadku proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Szczecin-Pogodno przy ul. Mickiewicza 161, pok. 120, bądź pod numerem tel. 91 82 14 456.

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

 

Komentarze

Jan
Nie widziałem, a szkoda. To musiało zajefajnie wyglądać :D
2016-12-02 15:01:18
indi8@op.pl
Na pewno nie mieli opon zimowych a do tego jeden z nich nie mial waznego przegladu technicznego
2016-12-02 12:31:51
więcej luzu
Ciekawe skąd tyle jadu w postach? Samochodziarze i piesi to niby lepsi. Jak zaostrzono egzaminy na prawko to był lament, że zdać nie można. Bo przecież każda sierota musi jeździć samochodem.
2016-12-02 09:27:16
rex
Do moderatora: proszę nie puszczać komentarzy poniżających typu "rowerowe bydło". Szerzycie Państwo w ten sposób mowę nienawiści. Po co?
2016-12-02 09:13:44
przyczyną są za wąskie ścieżki rowerowe
poza tym ścieżka rowerowa w ciągu ulicy powinna mieć 2 pasy.
2016-12-02 07:49:43
Trafiła kosa na kamień
Kto widział zderzenie dwóch rowerów? A kto by chciał na to patrzeć. Jeżdżą jak chcą, za nic mają pieszych, samochody, a nawet samych siebie. Trzeba to natychmiast ukrócić i rzeczywiście robić egzaminy, jak na prawo jazdy, bo byle kto kupi sobie dwa kółka i udaje Szurkowskiego.
2016-12-02 07:30:09
ta glupota przerasta
glupota bezmozgowie i jak jeszcze to nazwac jak dwa rowery na preciwnych kierunkach zderzaja sie. Tak to wyglada w dzisiejszych czasach. Jest to ten sam przypadek jak wtargniecie pieszego na pasach na droge bez rozgladania sie. I to jest obojetne czy ma prawo czy go nie ma po prostu bezmozgowia nie dbaja o siebie bo wiadomo ze po jezdni porusza sie auto ktore takiemu tumanowi zrobi niewatpliwe kuku. Kiedys w podstawowej szkole uczono dzieci w pierwszej klasie aby przed pasami rozgladali sie. Czy teraz tez tak jest? Jezeli tak to takim mlodym tlukom w kapturach mozna tylko gratulowac wiedzy.
2016-12-02 07:03:35
dexter
rowerowe bydło kontra rzeczywistość , czyż nie tak panie Gibczyński ?????
2016-12-02 03:13:33
A moze "za szczupla" sciezka rowerowa...?
Czyzby ta osoba, co jest winna spowodowania w/w wypadku byla "niewidoma"... lub o slabym wzroku ? Gdzie o jezdzie bez kart rowerowej i "pod prad" lub o promilowej trzezwosci ktorejs z osob nie wspomne ??
2016-12-01 22:44:49