wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kto na prezydenta Stargardu?

Kto na prezydenta Stargardu?

Kto na prezydenta Stargardu?
Data publikacji: 2017-02-19 14:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:10
Wywietleń: 124 216494

Dotychczasowy wiceprezydent Stargardu – Rafał Zając wystartuje w przedterminowych wyborach na prezydenta miasta.

Rafał Zając wiceprezydentem Stargardu jest od grudnia 2006 r. Wcześniej, również w administracji S. Pajora, był naczelnikiem wydziału spraw społecznych w stargardzkim magistracie. W ostatnich wyborach samorządowych zdobył mandat radnego wojewódzkiego, jednak ze względu na pełnienie funkcji wiceprezydenta zrezygnował z jego objęcia. Jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych na poznańskim Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Stowarzyszenie „Stargard XXI”, którego prezesem był zmarły prezydent Sławomir Pajor poinformowało, że będzie popierać kandydaturę Rafała Zająca w nadchodzących wyborach. Poparcie dla niego zadeklarowało również inne lokalne ugrupowanie „Liga Powiatu Stargardzkiego”. W ostatnich wyborach kandydat LPS – Marcin Przepióra przegrał w drugiej turze ze Sławomirem Pajorem, a w ostatnim czasie był wymieniany jako jeden z potencjalnych kandydatów w przedterminowych wyborach, które odbędą się 9 kwietnia.©℗

(ps)

Fot. Aneta Słaba

Komentarze

miki
Poseł Chruszcz, który oszukuje, że jest z Ruchu Kukiza, choć jest narodowcem, nikogo nie wystawi na prezydenta. Widać, jak Chruszcz doprowadził Ruch Kukiza na dno.
2017-02-19 16:27:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej