poniedziałek, 19 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kopacz postawiła na Obryckiego i Nitrasa

Kopacz postawiła na Obryckiego i Nitrasa

Kopacz postawiła na Obryckiego i Nitrasa
Data publikacji: 2015-08-07 23:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-08 01:05
Wywietleń: 1657 8700

Norbert Obrycki otwiera listę PO w Szczecinie. Drugi jest Sławomir Nitras, a trzecia Magdalena Kochan. Ostatnie miejsce (24.) zajmuje Bartosz Arłukowicz. To decyzja Zarządu Krajowego PO, która przyjęła zmiany autorskie premier Ewy Kopacz.

 

Wcześniej władze regionalne PO rekomendowały na pierwsze miejsce listy w okręgu szczecińskim Arłukowicza. Za nim w kolejności byli posłowie Magdalena Kochan, Renata Zaremba, Zofia Ławrynowicz i Arkadiusz Litwiński. Dziewiąty na wersji regionalnej listy był doradca premier Sławomir Nitras. ©℗

 

(masz)

Na zdjęciu (w środku): Norbert Obrycki

Komentarze

Platformo, odejdź!
Dość oszustw!
2015-08-14 12:15:40
berg
W działalności publicznej nie powinno być miejsca dla kłamców.
2015-08-12 20:23:59
Wybory
Na szczęście wyborcy są bardzo mądrzy i doskonale pamiętają chociażby umyślne pomówienie pani profesor, cofanie na autostradzie, rozbicie samochodu urzędowego, no i oczywiście potrójną zmianę barw partyjnych.
2015-08-10 05:58:01
jonatan
A czy Pani Kochan nie powinna już być na emeryturze? Uważam, że zarówno posłów jak i senatorów powinien obowiązywać wiek emerytalny i będę tutaj nawet wyrozumiały, od 70tego roku życia. A teraz mamy zbyt dużo staruszków i staruszek w sejmie i senacie, tak nie powinno być.
2015-08-08 16:43:46
elektorat
A ta cwaniara Zarembianka w kapeluszu, na którym miejscu? Jak wygra to dalej będzie zaliczała wypoczynek w SPA za nasz szmal, czyli na krzywy ryj!
2015-08-08 12:28:44
Dryja
"sytuacja jest o tyle intensywna, że potrzeba nam liderów PO, mocnych twarzy, ludzi, którzy mają pomysł i mają w sobie energię" - tak mówi premier Ewy Kopacz. Na Szczecin takich chyba zabrakło.
2015-08-08 10:47:18
109
A co zrobił dla Szczecina Obrycki jako marszałek województwa i senator ?
2015-08-08 10:42:45
Kopacz niszczy" PO"
Jakie jedynki taki bedzie i wynik PO -dziadzius Zembala jedynka Załosne to samo z Obryckim i Nitrasem malo kto ich zna w regionie a w Szczecinie panowie sa spaleni mieli male i duze wpadki bardziej rozpoznawlnymi osobami sa wlasnie Litwinski i Arlukowicz to miedzy innymi dzieki nim PO mialo dobry wynik w regionie.
2015-08-08 09:45:22
Apologeta
PiS wygra wybory, ale przez pomnik Kaczyńskiego w Szczecinie dostanie niezły łomot. I taka sytuacja paradoksalnie może być korzystna dla Szczecina, bowiem szczecińscy posłowie niepisowscy nie będą obawiać się walczyć o interes Szczecina.
2015-08-08 08:52:20
takietam
Ciekawe, kto się będzie śmiał/ironizował, cieszył/po jesiennych wyborach parlamentarnych?..
2015-08-08 08:24:08
gość
minister do spraw wykluczonych za swoją arogancję sam się wykluczył mniejmy nadzieję że na stałe
2015-08-08 07:37:14
a kogo to obchodzi
Są jeszcze lemingi zamierzające głosować na PO? Przecież nawet działacze tej partii wiedzą, że to już koniec cwaniakowania.
2015-08-08 07:20:40
gosc
bartek koniec kariery brawo karierowicz PO pokazalo gdzie twoje jest miejsce