wtorek, 24 kwietnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kolizja radiowozów podczas pościgu

Kolizja radiowozów podczas pościgu

Kolizja radiowozów podczas pościgu
Data publikacji: 2018-04-13 09:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-04-15 09:59
Wywietleń: 2234 322610

Dwa policyjne radiowozy zderzyły się w Szczecinie podczas nocnego pościgu za kierowcą hondy, który nie zatrzymał się do kontroli. W stłuczce nikt nie ucierpiał. 27-latek uciekający przed policją został zatrzymany. Był nietrzeźwy, a w samochodzie miał susz roślinny.

- Policjanci próbowali zatrzymać kierującego hondą do kontroli na ul. Gdańskiej - mówi nadkom. Alicja Śledziona, rzecznik KWP w Szczecinie. - Podczas pościgu za nim doszło do kolizji, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Uciekającego zatrzymano przy zjeżdzie z Trasy Zamkowej, w okolicy "Kany". Miał w organizmie ponad promil alkoholu, a w aucie susz roślinny.

(gan)

Fot. arch.

Komentarze

Słonko
Brawo dla policji.Dobra robota.A co do aut no szkoda choć mogło być gorzej.
2018-04-15 09:06:49
Marian
Juz raz jeden Policjan zastrzelil recydywiste ktory uciekal skradzionym autem i podczas ucieczki potracil policjantke. Jego kumple zrobili protesty w miejscu ogledzin a media nagonke. Policjan zostal wydalony z sluzby i ukarany wiezieniem za przekroczenie uprawnien!!!!!!!!!!! Policja boji sie uzywac broni a pszestepcom w to graj! Bandyci niczego i nikogo sie nie boja i tylko oni sa bezpiecznie bo Policjanta czy obywatela ktory broni siebie, rodziny czy mienia prokurator wsadza za kraty! A jak cos zrobisz bandycie podczas obrony to jeszcze odszkodowania trzeba mu placic. KRAJ PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI!!!!!!
2018-04-15 04:45:18
Królowa Albanii
To były suche badyle na gniazdo!!
2018-04-14 22:11:24
szofer
"Uciekającego zatrzymano przy zjeżdzie z Trasy Zamkowej, w okolicy "Kany"..." czyli na remontowanej nitce TZ... Gratuluję wyschniętych mózgownic policjantom... Tam jedzie się z szybkością 30km/h... Ten susz roślinny to pewnie siano dla królików nz działki, na której wypił ntrzy piwka z sąsiadem... A radiowozów - szkoda...
2018-04-13 18:47:45
fajne teksty
susz roślinny, może susz egzotyczny np. do kompozycji florystycznych i zastosowań dekoratorskich.
2018-04-13 18:32:45
premski13
Suszone krokusy
2018-04-13 17:25:23
mariusz
wieksze uprawnienia dla policji, jak w USA. zlodzieje i handlarze od razu by spowolnili swoje dzialania. w miescie byloiby bezpieczniej.
2018-04-13 13:26:29
Andrzej
"Susz roslinny" - co za dyrdymaly! Byl to majeranek, czy suszone konwalie?
2018-04-13 10:22:40
Stop
Przecież policjant na patrolu nigdy nie jedzie sam, więc można było strzelić w oponę...skoro nie można w takiego kierowcę ;/