sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > KOD zaprasza na marsze

KOD zaprasza na marsze

KOD zaprasza na marsze
Data publikacji: 2016-06-04 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:46
Wywietleń: 1126 137616

W całej Polsce w sobotę odbędą się marsze KOD. Nie inaczej będzie w naszym regionie. Zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji w rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów będą manifestować pod hasłem "wszyscy dla wolności".

W Szczecinie uczestnicy marszu spotkają się o godz. 15 na pl. Solidarności przy Centrum Dialogu Przełomy, skąd przejdą na Jasne Błonia. Tam zaplanowano piknik i toast za wolność. 

W Koszalinie marsz wyruszy o godz. 15 spod pomnika Piłsudskiego przy ul. Zwycięstwa na Rynek Staromiejski, gdzie o godz. 17 odbędzie się piknik. O godz. 20 zaplanowano after party w klubie Kawałek Podłogi.

Komentarze

Brawo KOD !
Dobrze że jesteście i walczycie o wolność Polski
2016-06-06 08:04:19
Jarun
Popieracie KOD i hasło "wszyscy dla wolności" - to dlaczego usuwacie moje wpisy? Jak się to ma do demokracji, o którą podobno walczycie? Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!
2016-06-04 22:38:36
Jannusz
Komitet Obrony Defraudantów (KOD) i złodziei a także komunistów i lewaków.
2016-06-04 20:56:27
Jarun
Byłem na Jasnych Błoniach i słyszałem: "Bolka" trzeba bronić.(sic!) Co za hańba, jaki wstyd...
2016-06-04 20:01:37
Kaj z Gryfic
Po to jest demokracja , żeby "olewać "takie marsze , chyba jakiejś zupełnie marginalnej mniejszości w naszym kraju - dziękuję za Wasze zaproszenie .
2016-06-04 18:39:38
lekarz
Wielkopolanin to paranoik. On sam nie wie kim naprawdę jest. Wczoraj był lekarzem, a przedwczoraj szefem budowy. Nawiał nam z oddziału dziecięcego w Zdrojach.
2016-06-04 17:20:22
do Wielkopolanina
jesteś w błędzie, w Szczecinie jest duzo organizacji pozarzadowych, stowarzyszeń w których działaja ludzie chcacy zrobić cos dla miasta , mieszkanców, a to że do wszystkiego jest potrzebna kasa, no cóż..... Faktem jest że ostatnio w Szczecinie ukatywniło sie lewactwo narodowe z pod znaku PiS nie znaczy że czerwona ekipa wraca (czarna bolszewia)
2016-06-04 14:57:35
z pochodzenia Wielkopolanin
Przeczytawszy poniższe komentarze w większości czerwonej ekipy twierdzę jednoznacznie iż oprócz mojej ukochanej żony i syna nic nie przemawia za tym , aby z taką społecznością można było coś zdziałać . To miasto jest OK , ale ludzie to w większości przesiedleńcy nie przywiązani do własności i dodatkowo roszczeniowi , dlatego Ciecin jest tu gdzie jest ...Brak tu "gospodarza" i strategii rozwoju. Tyle !!
2016-06-04 14:08:16
do jaruna
Uważasz że Kaczyński Jarosław z lechem Nieboszczykiem sa konfidentami? 4 czerwca 1989 r, dali sie wybrac na senatorów RP z ramienia OKP, a Lech uczestniczył wczesniej w rozmowach w Magdalence i za zycia przyznał że nie było wtedy zadnego spisku
2016-06-04 13:49:21
Cóż począć
No niestety, przeciwników wolności jest w naszym kraju sporo. Nigdy ich zresztą nie brakowało. Masa ich donosiła za kasę na rodzinę i kolegów, sądziła opozycjonistów - teraz dzięki PiS-owi mają ciepłe posadki i gra gitara. Polaka można kupić za 500 zł i za nic ma on wtedy wolność, czy jakąś demokrację. Rządzić nim możne Hitler, Stalin, Putin czy jakiś Kaczyński... Gdyby Rosjanie zaproponowali Polakom odkupienie połowy Polski za 50 tys. dla każdego Polaka, już by Polski nie było. Niemcom byśmy się sprzedali za 25 tys. A za komentarz PiS chyba płaci 2 zł, kiedyś zdaje się w Rzeczpospolitej o tym napisano.
2016-06-04 12:49:16
Jarun
4 czerwca -Dzień Konfidenta !
2016-06-04 12:05:03
Ważne
Ile PiS płaci tym komentatorom-trollom? Nie wiecie?
2016-06-04 12:00:02
Pisdzielec
jaki piekny wysyp hejtu w wykonaniu lewactwa narodowego, az miło
2016-06-04 11:59:56
obserwator
paranoja. sami ludzie bez honoru i zasad. i baska z widuchowej znowu poleci...
2016-06-04 11:59:47
aj waj
4 czerwca komuna upadła ......... na cztery łapy !! Jej spadkobiercy czyli PO , PSL , SLD i NowoCzerska mieli się dobrze aż przyszedł "reżim" PIS i zakłócił błogi spokój świń przy korycie - stąd ten przeraźliwy kwik świń odrywanych od koryta !!
2016-06-04 11:58:15
Jarun
Dlaczego Kurierowi Szczecińskiemu tak bardzo zależy na promocji KOD-u?. Mówią, że spec-służby utworzyły KOD i lansują Kijowskiego na przywódcę opozycji, a tym samym usuwając swego pupilka czyli PO. "Pańska łaska na pstrym koniu jeździ". Tak więc pikiety KOD-u, to nie walka z pisowskim rządem a promocja, lansowanie Kijowskiego.
2016-06-04 11:55:04
Gosc
Gdyby święto 4 czerwca negowała komuna bym się nie dziwił, ale żeby PiS to robił, to juz niepojęte. Czyżby uprzywdzial szaty neokomuny?
2016-06-04 11:44:42
....
Klub na after party wybrali adekwatny. Nazwa lokalu nawiązuje do utworu "Mój jest ten kawałek podłogi" zespołu Mr. Zoob. Zespół ten został wygenerowany w 1983 roku przez Wydział Kultury Komitetu Centralnego PZPR na fali programu ogłupiania młodzieży po sfolgowaniu stanu wojennego.
2016-06-04 11:27:54
KOD = PKWN - rok założenia 22 lipca 1944
1 maja 1984 rok. PO machamy przywódcom na trybunie. PO pochodzie zapraszamy na darmową kaszanke a toast za wolność i braterska przyjaźń z narodem Radzieckim, wzniesiemy darmową butelką piwa Bosman o poj. 0,33l. Wszystkim dzieciom rozdamy czerwone baloniki. ( obecność obowiązkowa ) Kto nie jest z nami jest wrogiem ( częściowo )wolnej socjalistycznej ojczyzny. To już raz było
2016-06-04 11:15:31
aj waj
Znowu zdrajcy , Targowica i różna patologia społeczna wylegnie na ulicę w obronie koryta które "reżim" PIS im zabrał ! Na czele oczywiście gorliwy obrońca demokracji - alimenciarz Kijowski z przetłuszczoną kitą i kolczykami w uszach - he he he !!
2016-06-04 11:10:05
ala66
Ale jaja... jedź na Białoruś lub do Korei Pn. jak ci źle w Polsce.Krzyżyk na drogę.
2016-06-04 10:56:38
1956, 1968, 1970/71, 1976, 1980 - 89,
Gdy o PRWADZIWA WOLNOSC NARODU chodzi, to nie wazne sa: Millerowskie czy KOD-owskie... kielbaski, piwo i okrasa ! Tamtejszej Opozycji, Solidarnosci 1980 i dalej PiS-u... CZYN SWOBODE ZRODZIL - VIVAT ROBOTNICZA KLASA !!
2016-06-04 10:49:06
Dlugo - PiS,
Ten Nasz Kraj... PO-przez Wasze Komunistyczno PO-stkomunistyczne Rzadzenie przez 68 lat (od roku 1945-2015 liczac...) juz tak mocno PO-szedl do DNA, ze bardziej juz nie idzie i bardziej nie mozna ! Tylko dzieki obecnemu Rzadowi, tj. od dnia 25.10.2015 roku, jestesmy w stanie jak najszybciej i najpewniej... odbic sie od tego Waszego czerwonego K-PO-KOD...DNA !!
2016-06-04 10:41:10
Rafał
Róbcie ludzie zdjęcia i wrzucajcie do sieci, znowu będzie dużo śmiechu :)
2016-06-04 10:37:55
Chyba
Eszyscy dla koryta
2016-06-04 10:00:41
Obecny reżim PiS coraz bardziej niszczy Polskę
Tylko poprzez takie inicjatywy można pokazać nasz sprzeciw zanim do końca zatopią nasz kraj.
2016-06-04 09:38:44
Wyszynk KOD
W Szczecinie Toast. Wyszynk za darmo tylko czy z zakąską.
2016-06-04 09:30:01
After Party PO PO
Chyba żart w Koszalinie. Obrońcy demokracji piknikują a potem After Party. Rozrywka czy polityka. After Party po PO.
2016-06-04 09:23:56
Ale jaja...
Humor i kawal miesiaca.. !! K.O.D. czyli Komunistyczny Oddzial Destablilizacji - Polski w toascie za "wolnosc" ? Pytanie wiec: "wolnosc" od Kogo i od Czego...??
2016-06-04 09:22:21