czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > KOD: weekend z Kijowskim

KOD: weekend z Kijowskim

KOD: weekend z Kijowskim
Data publikacji: 2016-04-16 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:41
Wywietleń: 183 128386

W sobotę (16 bm.) spotkanie w auli Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT.  Wniedzielę, spacer: od Wałów Chrobrego przez nadodrzańskie bulwary. Tak ma przebiegać dwudniowa wizyta Mateusza Kijowskiego, lidera Komitetu Obrony Demokracji w Szczecinie.

Sobotnie, spotkanie w auli Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego (al. Piastów 42) rozpocznie się o godz. 16. Potrwa – jak zaplanowano – 2 godziny. Po nim lider KOD ma jeszcze przez godzinę odpowiadać na pytania dziennikarzy. 

Natomiast na niedzielę - zamiast tradycyjnego wiecu czy przemarszu głównymi ulicami Szczecina - KOD-owicze organizują spacer ze swym liderem. Rozpocznie się w samo południe na Wałach Chrobrego. Potem ma przenieść się na nadodrzańskie bulwary.

(an)

Fot. Dariusz GORAJSKI/archiwum

Komentarze

Jarun
Smutna to rzeczywistość, że drogą do politycznej kariery jest śmierć kogoś najbliższego. Istnienie na scenie politycznej tylko dlatego, że np. zginął mąż. "Rośnij kwiecie wysoko, Jak pan leży głęboko; Jak pan leży głęboko, Tak ty rośnij wysoko." Karierę polityczną a w zasadzie powrót do polityki Antoni Maciarewicz "zawdzięcza" katastrofie smoleńskiej. To obrzydliwe, że można w sposób cyniczny wykorzystywać tragedię do własnych celów. A KOD i Kijowski dopóki mają sponsorów -istnieją. Kijowski, Petru, Kukiz to wydmuszki i znikną tak samo jak Palikot.
2016-04-18 10:25:02
Anka
Z Gosiewskim to było tak, że on płacił alimenty na dziecko z małżeństwa, ale to była jakaś symboliczna kwota, tyle ile sąd zasądził na początku. I żona walczyła o podwyższenie, żeby to małżeńskie dziecko (było z kościelnego ślubu, więc ten drugi ślub według Kościoła to rzeczywiście chyba cudzołóstwo) żyło na takim samym poziomie jak te z następnego związku. Sprawa była dość głośna i szeroko opisywana, tak jak dziś alimenty Kijowskiego. Ale jakie to ma dziś znaczenie? Byłe kobiety często robią raban i nie zawsze mówią prawdę.
2016-04-17 22:49:04
punia
Jeszcze Putin sponsoruje filatelistów, hodowców zwierząt futerkowych, zwłaszcza norek (żeby kołchoźnikom na Syberii nie był zimno) oraz astronautów, magików i producentów lewatyw.
2016-04-17 21:52:31
//////////////
Wg The Interpreter Putin sponsoruje w Polsce: Błękitna Polska, Falanga,Kongres Nowej Prawicy (Korwin),Konwet Narodowy Polski,Młodzież Wszechpolska,Ruch Narodowy (Onr) Zadałem sobie trud przeczytania "deklaracji ideowej" ONR i jest ona niczym innym, jak chamską parafrazą myśli Adolfa, uzupełnioną dla niepoznaki o kilka wzajemnie sprzecznych twierdzeń w celu zaciemnienia całościowego obrazu. Dobranoc
2016-04-17 21:12:12
do Beaty
Nie kłam kobieto.
2016-04-17 19:36:01
Beata
Najsłynniejszym alimenciarzem był Przemysław Gosiewski. Porzucił żonę z dziećmi, znalazł inną babę, zrobił nowe dzieci, a na stare nie chciał płacić. Nie pamiętacie? I co? Dziś już się o tym nie przypomina, tylko nosi mu kwiaty w uznaniu zasług. Stawia mu się tablice i jeszcze je święci, mimo tego, że był cudzołożnikiem i człowiekiem, który niegodnie się zachował wobec własnego potomstwa. Są widać rzeczy ważniejsze.
2016-04-17 16:51:40
:)
Łysy wieczorową porą Kijowski jak na kogoś, kto nie ma dla dzieci na alimenty, jada w całkiem niezłych knajpach w Szczecinie. Przed chwilą w Starej Rzeźni.. A co mial isc do turysty? ktory w sobote i tak jest zamkniety, pozatym na inicjatywę Kod sklada sie wiele osob i wiele osob dobrowolnie wpłaca kasę wiec pewnie z tego ,a alimenty to prywatna sprawa danej osoby,wsrod dobrej zmiany jest wielu alimieniarzy hah szczegolnie jeden znany z mazur od prostytutek :)
2016-04-17 12:15:48
Jarun
Dlaczego Kurier tak lansuje KOD? Mała grupka, hałaśliwa i nic poza tym. Taka wydmuszka. Kurier mnie miejsca poświecił wizycie pani premier, za to KOD nie schodzi ze stron. Polecenie takie macie, czy przysługę oddajecie ?
2016-04-17 11:52:23
Konstytucja RP
Czy z poniższych art. wynika, że można nie płacić alimentów? Bo RP ma obowiązek zapewnienia opiekę i pomoc? Art. 72. 1. Rzeczpospolita Polska zapewnia ochronę praw dziecka. Każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed przemocą, okrucieństwem, wyzyskiem i demoralizacją. 2. Dziecko pozbawione opieki rodzicielskiej ma prawo do opieki i pomocy władz publicznych.
2016-04-17 11:08:37
Spotkanie
Bardzo du..ę ściska żal, że aż tyle osób jest w KOD.Boicie się .Poczytac Konstytucję, zainteresować się co to TK i dopiero pisać.Zobaczymy kto z kogo będzie się śmiał.Pozdrawiam przedmówców.
2016-04-17 10:17:44
Ola
Tusk na prezydenta, Petru na premiera, Kijowski na ministra sprawiedliwości i będzie ponownie żyło się lepiej. Teraz nie ma demokracji!
2016-04-17 00:16:38
obserwator
i baska z Widuchowej jest! tacy ludzie uczą szkole...tragedia
2016-04-16 21:35:37
Łysy wieczorową porą
Kijowski jak na kogoś, kto nie ma dla dzieci na alimenty, jada w całkiem niezłych knajpach w Szczecinie. Przed chwilą w Starej Rzeźni...
2016-04-16 21:02:28
Do obecnych tutaj wielbicieli PiS-u
Kto wam zrobił taką krzywdę, że aż rozum odebrał? Jak można wierzyć w kłamstwa i na dodatek akceptować permanentną mowę nienawiści prezesa oraz dzielenie narodu i obrażanie nie-pisowskich Polaków? Polska jest dla wszystkich Polaków, także tych, którzy myślą inaczej,niż zwolennicy PiS-u, bo realnie widzą zagrożenie we wszystkich dziedzinach funkcjonowania demokratycznego państwa. Kto po Was posprząta i ile to będzie nas wszystkich kosztować?
2016-04-16 19:46:42
zapłac alimnty
banda oszołomów i tyle gdzie te wasze milionowe demonstracje wyjdzie sto osób a napiszą sto tysięcy wysyłam wam spontanicznie środkowy palec:)cytując klasyka "cała Polska z was się śmieje......"
2016-04-16 16:44:14
agnostyk
Kasa ??? KOD ma kilka milionów złotych na koncie. Kto ich finasuje tak naprawdę ? Przecież nikt normalny nie uwierzy , że to spontaniczne składki. Panowie i panie z Urzędu Skarbowego : w was nadzieja. 2016-04-16 15:17:44 A czarna mafia z Państwa Watykan rocznie z Polski wyprowadza około 4mld złotych ,podatku od tacy brak, moze zajmi sie ich obłudnym zyciem i wciskaniem ciemnemu ludowi od setek lat tych samych bajek ?napisz mi prosze dlaczego wierzysz akurat w ta religie a nie w inną a jest ich okolo 1000
2016-04-16 16:16:33
ARTURO
ALIMENCIARZ POWINIEN SIEDZIEĆ !!!!
2016-04-16 16:15:36
Do gościa z pierwszego komentarza.
Wpisujesz ten sam post, gdzie tylko możesz. Tak cię ten fałszywy bubek oczarował? Musisz mieć nieliche problemy ze sobą.
2016-04-16 16:01:13
Gosc
kinia : lepiej poszukaj wsrod dobrej zmiany oraz nierobów w sukienkach alimenciarzy, jesli nie placi alimentow to zgodnie z prawem sąd powinien to odpowiednio ocenic ,jesli masz co do tego watpliwosci zglosc sprawę do prokuratury,lepiej martw sie o prezydenta długopisa który moze przed koncem kadencji byc w opozycji.
2016-04-16 15:23:11
Kasa ???
KOD ma kilka milionów złotych na koncie. Kto ich finasuje tak naprawdę ? Przecież nikt normalny nie uwierzy , że to spontaniczne składki. Panowie i panie z Urzędu Skarbowego : w was nadzieja.
2016-04-16 15:17:44
kinia
To indywiduum chodzi wolno? Przecież alimenciarze, za niepłacenie maja siedziec, a to panoszy się po uczelniach? HAŃBA! Promowanie KOMITETU OKRADANIA DZIECI! Typowe PO!
2016-04-16 14:17:39
Typowe
Typowe, że jak już cała Polska z niego się śmieje to przybywa do regionu, który zawsze głosuje na czerwonych.
2016-04-16 14:01:23
Co się stało, dlaczego zniknęło wczorajsze doniesienie
O mianowaniu prof. Sagana ( szpit. Zdroje ) honorowym obywatelem miasta Szczecina. Było krótko, zniknęło. ( ??? )
2016-04-16 13:31:17