piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > KOD w czarnych barwach

KOD w czarnych barwach

KOD w czarnych barwach
Data publikacji: 2016-07-06 07:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:49
Wywietleń: 1352 143067

- Trzeba dalej protestować, ale coraz mniej nadziei, że uda się coś zmienić - powiedziała Elżbieta Wasiak, była burmistrz Tychowa. Była w ponad 20-osobowym gronie Komitetu Obrony Demokracji (KOD), który we wtorkowe (5 bm.) popołudnie na Rynku Staromiejskim  w Koszalinie manifestował niezadowolenie z powodu propozycji ustawy Prawa i Sprawiedliwości o Trybunale Konstytucyjnym. Aktywiści byli ubrani na czarno, część miała zaklejone usta, a symbolem niezgody na prawicowe rządy były rozdawane ulotki z treściami o zagrożeniach dla funkcjonowania TK. ©℗

Tekst i fot. (m)

 

 

Komentarze

pisowskie ścierwo już długo nie porządzi
Gniew w Narodzie Polskim na tych oszustów zbiera coraz większy i wkrótce ich popędzą.
2016-07-07 15:02:54
Jan
Jeszcze dwa miesiące i przybędzie sporo niezadowolonych ludzi. Niech tylko wejdzie w życie podatek obrotowy i albo ceny pójdą w górę, albo bezrobocie. Poczekam i popatrzę jak ubywa zwolenników pisu.
2016-07-07 11:14:08
Anna
Niechby spróbowali Kamińskiego szybko osądzić i naciskać w tej sprawie! Zaraz by się pisowski jazgot niósł po całej Polsce. Sędzia okazałby się co najmniej pedofilem, a w dalszej kolejności SB-kiem, synem ES-beka, a w najlepszym razie świnią u koryta. Tamta władza jaka była, taka była, ale do sądów się tak nie mieszała. Komorowski nie poganiał sędziów ani w sprawie batonika, ani w sprawie Kamińskiego. A jeśli nawet byłby stronniczy i nieudolny, czy to znaczy, że lepszy będzie na tym stanowisku ktoś bardziej stronniczy i nieudolny? Ktoś dla kogo Polska kompletnie nic nie znaczy? Co to jest za prezydent który uwalnia przestępcę tylko dlatego, że to jego koleś?
2016-07-06 20:50:37
pimpek 11
Pani Aniu przypomne pani ze prezydentem Polski przez 5 lat byl pan Komorowski i przez 5 lat sady nie osadzily to ile lat potrzebuja nasze sady by osadzic przestepce ?? Dobrze im idzie posadzenie chlopaka niepelnosprawnego za 2 batoniki na 3 miesiace i kobiete w wieku 80 lat za 2 kostki masla. Gratuluje pani takich sadow i zycze dochodzenia tam przez pania swoich praw w razie potrzeby\.
2016-07-06 20:09:49
placebo
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,NYT-o-Kaczynskim-zachowywanie-sie-jak-klon-Putina-nie-sprzyja-jednosci-NATO-Polska-dryfuje-w-zlym-kierunku,wid,18411590,wiadomosc.html?ticaid=11751a jaruś to agent rosji. już to pisałem
2016-07-06 18:34:03
Anna
Kamiński nie trafił do więzienia tylko dlatego, że Prezydent Pisowy ułaskawił go jeszcze przed prawomocnym wyrokiem. Komuna w czystej postaci. Ale cóż. Ludzie tęsknili za komuną, chcieli 500 zł i wybrali PiS. Takie życie. Dla mało kogo liczy się coś innego niż wyro i obrok. Gdyby było inaczej, PiS by nigdy nie wygrał wyborów. Teraz upychają wujów i pociotków i pociotków wujów na wszelkie możliwe stolce w skali jakiej dotąd w wolnej Polsce nie znano. Ale dopóki będą dawać kasę patologii, będą u władzy.
2016-07-06 17:10:04
pimpek11
Jezeli jak piszesz , ze bracia tez okradali to czemu PO-PSL go nie skazala?? mieli wszystko Sejm , Senat , Prokurature , TK , Sady na telefon , czemu patalachy czy nie znalezli hakow ?? Odpowiesz mi?? Pisac to potrafisz a myslec? Czemu nie skazali Ziobre i Kaminskiego - czemu?? Byli pewni ze beda przy wladzy 100 lat i tyle im potrzeba ?
2016-07-06 15:32:03
a Jarosław Kaczyński to nigdy nie okradał Polaków ?
A co to jest afera FOZZ ? a co to jest afera Art-B ? co to jest wreszcie afera Telegrafu ? We wszystkich tych aferach mniej lub bardzie palce maczali bracia Kaczyńscy, defraudując poprzez Porozumienie Centrum pieniądze Polaków. Grube miliony złotych.
2016-07-06 14:45:16
pimpek11
Ci co tak krytykuja PIS??, to sa dzieci i wnuki dzialaczy komunistycznych!! TV Republika pokazala jak gosc walczy o demokracje i broni jej , a tu podchodzi czlowiek i mowi ,,dziedobry panie majorze z UB pan mnie pamieta pan mnie uczyl demokracji pala , a teraz jakiej pan broni demokracji??,, Po tych slowal facet w wieku 60 lat uciekal jakby mial 30 lat . Wlaczylem Polsat TVN i tam tego nie bylo , dlaczego?? Ja mam jeszcze jedne pytanie , kiedy dzieci i wnuki oddadza zagrabiony przez ich dziadkow i ojcow majatek , ktory nalezal do pomordowanych przez komunistow!!Rodziny ofiar na to czekaja , na swoje domy , mieszkania i ziemie !! Panie Adamie Michnik kiedy pan odda prawowitym wlascicielom majatek zagrabiony przez Stefana Michnika -zbrodniaza komunistycznego??
2016-07-06 13:46:55
rob
Dosc Pislamizmu i Kaczyzmu, To sie musi skonczyc.!!!!Kaczystowskim zdecydowane nie !!!!siepaczom trzeba dac silny i mocny odpor Paranoicy u steru wladzy doprowadzaja do zaglady naszego kraju-raju.Dosc Pistvklam!!!
2016-07-06 12:01:55
O co chodzi KOD ?
Nikt lepiej nie uzasadnił „obrony demokracji”, niż Agnieszka Holland, która przemówiła na marszu KOD tak: Kochani, walczymy o to, żeby było tak jak było. Czyli przekładając to na język ludzki żeby dalej można było żerować na Polakach i Polsce !
2016-07-06 11:53:07
a dlaczego wciąż nieopublikowano wyroku TK z 9 marca 2016 r. ?
Widać że PiS nie chce zakończyć konfliktu wokół TK i chce wojny domowej w Polsce
2016-07-06 11:41:56
na co ja liczyłem, przypominając sekwencję zdarzeń...
PiS.om nie ma co tłumaczyć. PiS.y tylko wyć i buczeć umieją. A że tam same tępe PiS.y, to zakładają, że wszyscy powinni się zmuszać do używania szarych komórek. Otóż ja nie muszę. Ja ich używam od 50 lat i są świetnie wyćwiczone. Więcej skowytu będzie tylko wtedy, gdy przyjdzie posprzątać kraj po PiS.ach.
2016-07-06 11:41:33
PIS oszukał Polaków
Złamano obietnice obniżenia wieku emerytalnego, stawki godzinowej 12 zł i kwoty wolnej od podatku 8000 zł. To wszystko miało być wprowadzone po pierwszych 100 dniach rządów PiS.
2016-07-06 11:31:15
do "do obłudnika nie z KODu"
TK tak zareagował że w czerwcu 2015 to właśnie Rzepliński prezes TK i dwóch jego kolegów z TK razem z PO napisali nową ustawę o TK !!! Wiedzieli już że Komorowski przegra wybory to wprowadzili nawet do ustawy możliwość odwołania prezydenta ! Na 15 sędziów PO et consortes chciało mieć 14 - i to jest ta "demokracja" w wykonaniu postkomuny ! KODomito zakłamany myślenie nie boli - cześciej używaj szarych komórek - jeżeli je w ogóle posiadasz !
2016-07-06 11:20:14
kapusta
...to z nudów, czym się tak małolaty niezdrowo podniecacie? Jest rozkaz - to wychodzą na ulicę. Ordnung muss sein.
2016-07-06 11:09:03
do obłudnika nie z KODu
Gdybyś używał rozumu a nie złych emocji to byś zauważył, że na nadliczbowo wybranych sędziów zareagował właśnie Trybunał i uznał ich wybór za nieprawidłowy. Poprzednicy coś spaprali, TK skorygował, winni przeprosili i tyle. Demokracja i trójwładza zadziałały prawidłowo. Więc wtedy nie było potrzeby protestów. Protesty się zaczęły, kiedy nowi skorzystali z pretekstu by zatruć i sparaliżować TK. Cel jest jasny - nikt nie będzie nas sprawdzał, choćbyśmy robili 100 razy większe głupoty niż poprzednicy. Dobra jej zmiana mać.
2016-07-06 10:55:13
do obłudników z KOD
Za rządów PO-PSL jak wybierali sobie nadliczbowych sędziów do TK to nie było zagrożenia dla demokracji ? Dlaczego nikt wtedy nie protestował ? Dlaczego nikt nie protestował jak sfałszowano wybory samorządowe w 2014 ?? Dlaczego nikt nie protestował jak sprzedawano za bezcen przemysł i banki ??
2016-07-06 10:30:20
r67
Czemu ci wielcy bojownicy tak się odwracają i zaklejają? Wstyd, czy strach przed zdrowymi psychicznie ludźmi?
2016-07-06 09:51:46
i9
Odór strachu, żalu i niepewności a nade wszystko wściekłości po już utraconych lub właśnie traconych profitach. Wstyd i hańba tym twarzom.
2016-07-06 09:48:57
bolo
"Była w ponad 20-osobowym gronie Komitetu Obrony Demokracji (KOD)," PO-tęga wyszła na ulicę, "kaczyści" już zmieniajł pampersy! - jeśli tylu obecnych "KOD-ziarzy" uwierzyło opowieści naczelnego "schechter-gazety" to niech robią; "miesięcznice", "tygodnice", a nawet "dnice" do następnych wyborów.
2016-07-06 09:31:21
do @ Brawo KOD!
- przy następnych wyborach uważajcie aby "Chrabia nie przejechał zakonnicy w ciąży na przejściu" i będzie OK!
2016-07-06 09:21:20
Nowoczesny
Tusk na prezydenta, Petru na premiera, Schetyna na ministra finansów, i będzie żyło się lepiej!
2016-07-06 09:14:32
07:36:29 - mało ich coś, nie potrzeba dużo szacunku.
.
2016-07-06 08:52:19
np. ten gościu w eleganckiej, ortalionowej, pikowanej kufajce. Gdzie pracował w wieku 30-50 lat?
.
2016-07-06 08:47:20
bielik
Ponoć na tym proteście było więcej kamer aniżeli protestujących. "Po owocach ich poznacie" - zero wyniku, KOD się wypala, bo był sztucznym tworem. PiS wygrało wybory bo tak chciał Naród. KOD wreszcie to zrozumiał.
2016-07-06 08:40:38
Brawo KOD !
Tak trzymać i ani kroku w tył
2016-07-06 08:26:03
sprostowanie
rząd PiS to nie jest rząd prawicowy tylko socjalno-narodowy
2016-07-06 08:11:49
komitet obalania demokracji
Jakie to szczęście, że w polskim społeczeństwie jest tak mało jednostek aspołecznych i nie kryją się z tym.
2016-07-06 07:57:11
Jedyni ludzie którzy walczą z tym chorym, niewolącym Polskę reżimem
wielki szacunek dla całego Komitetu Obrony Demokracji