niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kochan wybrana na cztery lata

Kochan wybrana na cztery lata

Kochan wybrana na cztery lata
Data publikacji: 2016-01-11 13:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:33
Wywietleń: 1389 94649

Magdalena Kochan z PO została przewodniczącą Zachodniopomorskiego Zespołu Parlamentarnego. PiS-owi, który nie ma większości posłów i senatorów w naszym regionie, nie udało się przeforsować pomysłu, by przewodniczący był rotacyjny (co roku z innego klubu), dlatego kadencja posłanki Platformy będzie czteroletnia.

Pierwszy raz od wyborów do Sejmu i Senatu zebrał się Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny. Politycy spotkali się w poniedziałek w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Obok Magdaleny Kochan do prezydium zespołu zostało wybranych (w randze wiceprzewodniczących) trzech posłów - Michał Jach (PiS), Sylwester Chruszcz (Kukiz'15) oraz Piotr Misiło (Nowoczesna), a także przedstawiciel senatorów - Grzegorz Napieralski.

Kolejne spotkanie grupy będzie pod koniec marca także w Szczecinie. Wówczas parlamentarzyści będą rozmawiać o gospodarce morskiej. Na spotkanie chcą zaprosić Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Z kolei na przełomie kwietnia i maja w Koszalinie będą dyskutować o planowanych przez rząd inwestycjach drogowych. ©℗

(masz)

Fot. R. Wojciechowski (arch.)

Komentarze

Wawrzek
Jakim cudem Oni się wybierają? 90% Polaków nie znosi PO i PSL za ich dokonania w czasach minionych a tu nagle takie polityczne fajerwerki. Może to wpływ niemieckich Mediów w Polsce i dlatego taki teraz rejwach?
2016-01-11 20:35:33
Dryja
Coś mi tu nie gra, na banerach była jakaś młódka z tym nazwiskiem.
2016-01-11 18:20:22
PO 65-ce juz wiecej nie kocham,
W celu zmniejszenia bezrobocia szczegolnie wsrod wyksztalconych Studentow ( by dalej nie "pouciekali" na Zachod...) to ja bym ta "Pania Babcie" wyslal juz jak najszybciej... na zasluzona emeryture !
2016-01-11 17:14:26
kochamkochan
no i co za tym idzie? kolejne gremia nic nieznaczace w rzeczywistoiści, szkoda na to czasu
2016-01-11 13:57:45
Odp. do PO-nizszych Gratulacji...
Rozliczyc to Ich juz trzeba za PO-stkomunistyczne bledy w PO-przednich latach... a nie by jeszcze "czekac" przez kolejne 4 lata ! A "pala sie" dalej na nowe Stanowiska, bo majac Immunitet mylsa - ze nie pojdzie Ich juz rozliczyc... ??
2016-01-11 13:42:25
Szczecin z lat 1956, 68, 70/71, 76, 80-89...,
Az wierzyc sie nie chce ze w Szczecinie, po tylu latach burzliwych i krwawych demonstracji z Komunizmem i PO-stkomunizmem wlacznie... w Z.Z.P. glowna role w roku juz 2016-ym dalej bedzie prowadzila PO-stkomuna z w/w wiekowa juz "Aktywistka" ! A gdzie i kiedy mlodzi ludzie, majacy ukonczone wiarygodne Wyzsze Uczelnie (tzn. nie Akademie 1-szo Majowe czy Uniwersytety Marxizmu i Leninizmu ! ) zostana dopuszczeni do rzetelnego Zarzadzania Szczecinskim Regionem ??
2016-01-11 13:07:45
Gratulacje Pani Poseł.
Stare nawyki wygrały. Z drugiej strony, może to i lepiej, bo będzie kogo rozliczać z załatwiania spraw regionu w stolicy. W końcu przewodnicząca aż się paliła do tego stanowiska.
2016-01-11 12:30:10