wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Kibice ukarani w trybie przyspieszonym

Kibice ukarani w trybie przyspieszonym

Kibice ukarani w trybie przyspieszonym
Data publikacji: 2017-05-10 11:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:29
Wywietleń: 173 253857

Podczas meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, zatrzymano cztery osoby, które na stadion wniosły alkohol. Wszyscy odpowiedzieli przed sądem w trybie przyspieszonym.

Do zdarzenia doszło 7 maja 2017 r. w Szczecinie na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera podczas trwania meczu LOTTO Ekstraklasy pomiędzy drużynami Pogoń Szczecin a Legia Warszawa.

Dwóch kibiców Pogoni Szczecin oraz dwójka zwolenników drużyny Legia Warszawa weszło na stadion wnosząc alkohol. Dodatkowo kibice Legi Warszawa pojawili się na stadionie pomimo obowiązującego zakazu uczestnictwa kibiców tej drużyny w meczu wyjazdowym. Trzech mężczyzn oraz kobieta zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Są to osoby w wieku od 24-36 lat.

- Kibice w trybie przyspieszonym trafili przed oblicze sądu, gdzie usłyszeli wyrok: kara grzywny w wysokości od 2 do 3 tyś. zł oraz zakaz wstępu na masowe mecze piłki nożnej z udziałem Pogoni Szczecin i Reprezentacji Polski rozgrywanych na terenie RP na okres 2 lat informuje mł.asp. Karolina  Rykaczewska - Mieszkańcy Warszawy zostali ukarani zakazem wstępu na imprezy masowe mecze piłki nożnej z udziałem Legii Warszawy także na okres 2 lat - dodaje

(n)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

Komentarze

kibic
Zakaz jest na sektor gości.
2017-05-10 14:51:22
-----
Mogli mowic ze sa kibicami Pogoni ale z Warszawy:)po szalikach ich rozpoznali? przeciez piwo jest na stadionie, no ale wiadomo drozsze a tu flaszka musi byc pewnie ,zakaz dotyczy zakazu pojawienia sie w sektorze gosci czy na calym stadionie? wiadomo ze te zakazy sa obchodzone bo gospodarze wpuszczaja gosci.
2017-05-10 14:04:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi