środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Karnawał w Błękitnej

Karnawał w Błękitnej [GALERIA]

Karnawał w Błękitnej
Data publikacji: 2017-01-29 08:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:08
Wywietleń: 902 208234

Księżniczki, bohaterowie Gwiezdnych Wojen, koty, niedźwiadki, Zorro i policjanci bawili się w sobotę (28 stycznia) na balu w Szkole Podstawowej Nr 55 w Szczecinie. Było bardzo gorąco i bardzo wesoło.

W tym roku zabawa karnawałowa przebiegała pod hasłem „W krainie baśni i bajek”. Biletem wstępu były więc bajkowe przebrania.  Bal dla uczniów młodszych klas poprowadził Sindbad z Alibabkami. Gorące tańce na parkiecie przeplatano konkursami. Było nawet małe czary-mary, kiedy na scenę, ku uciesze najmłodszych,  zaproszony został magik. 

Zmęczone zabawą dzieci i rodzice (uwaga, wielu z nich też miało bajkowe przebrania) mogli odpocząć w szkolnej kawiarence, gdzie serwowano kawę, herbatę i domowe ciasto. Przy okazji każdy mógł przekazać choćby symboliczny datek na rehabilitację Bartka, ciężko chorego ucznia „Błękitnej”. 

(żan)

Fot. Ryszard Pakieser

Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej Karnawał w Błękitnej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi