sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Karambol za Mostem Pionierów

Karambol za Mostem Pionierów

Karambol za Mostem Pionierów
Data publikacji: 2017-06-22 13:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:33
Wywietleń: 476 271819

Uwaga karambol! Za Mostem Pionierów, na ul. Eskadrowej - mniej więcej 200 m za zjazdem z Mostu Pionierów - zderzyło się aż sześć samochodów. Wyjazd ze Szczecina jest utrudniony. Lewy skrajny pas jest cały czas zajęty - tak będzie przez przynajmniej następną godzinę.

Nie wiadomo jeszcze jak doszło do wypadku - policja wciąż ustala na miejscu okoliczności zdarzenia. Wiemy, że w karambolu wzięło udział sześć pojazdów. Niektóre z nich trzeba będzie odholować. Jak się dowiedzieliśmy, jest jeden ranny. To kierowca skody (jednego z rozbitych samochodów). Wszyscy prowadzący auta byli trzeźwi.

Do wypadku doszło około godz. 11.20. Jako że jest to główna trasa wyjazdowa ze Szczecina, natychmiast utworzył się olbrzymi korek. Ma przynajmniej cztery kilometry.

W biurze prasowym komendanta wojewódzkiego policji się dowiedzieliśmy, że lewy pas jezdni będzie jeszcze zajęty przez ponad godzinę.

- Kierowcy mają do dyspozycji dwa pozostałe pasy - mówi pracownica biura. - Jadą jednak wolno; to zrozumiałe. Ale wielu z nich niepotrzebnie się zatrzymuje, by popatrzeć i dowiedzieć co się stało. Są i tacy, którzy robią zdjęcia i filmują. To niepotrzebnie spowalnia ruch.

(lw) 

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

SromotnikBezwstydny
NOWE MOSTY dla Szczecina i NOWA TRASA wjazdowa-wyjazdowa potrzebne na wczoraj!!! Budowa kościołów,pomników"matekboskich" zmiana nasz ulic, szpachlowanie poniemieckich kamienic to wyrzucanie pieniędzy na bezdurne! Ani prezydencja magistracka ani wojewoda PiSdzielczy nawet nie bąkają o tym półgębkiem!
2017-06-22 16:31:49
Tak się kończy jazda 50/godz.
.
2017-06-22 16:06:36
Łukasz
Jadę w tym korku autobusem A i czytam pasażerom co się stało bo nic nie było wiadomo.
2017-06-22 13:24:41

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską