poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Jechał pijany i z narkotykami

Jechał pijany i z narkotykami

Jechał pijany i z narkotykami
Data publikacji: 2016-09-19 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:55
Wywietleń: 820 155612

Policjanci z Przybiernowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z narkotykami. Mundurowi znaleźli u jadącego na motorowerze marihuanę i amfetaminę. Za popełnione przestępstwa 20-latek odpowie przed sądem.

Kierowca został zatrzymany na ul. Golczewskiej w Przybiernowie.

– Mundurowi zwrócili uwagę na motorowerzystę, który na widok radiowozu zjechał na pobocze i zatrzymał się. Policjanci postanowili sprawdzić, co było przyczyną takiego zachowania – relacjonuje st. asp. Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie motorowerzysty 0,6 promila. Ale to nie koniec przewinień 20-latka. Podczas kontroli osobistej, w kieszeni spodenek 20-latka, mundurowi znaleźli dwa zawiniątka z podejrzanym suszem roślinnym oraz jedno z białym proszkiem. Po wstępnych badaniach narkotesterem okazało się, że to marihuna i amfetamina o łącznej wadze 3 gramów.

20-letni mieszkaniec gminy Przybiernów został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat więzienia.

(reg)

Fot. Robert STACHNIK 

Komentarze

Narkomani do paki
Może akurat sprzedał część działek i z radości się upił? Jakie to szczęście, że idioci sami się eliminują. Później wpadnie taki pod samochód i będzie nieprzyjemnie.
2016-09-20 08:02:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi