piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Jasne, że Jasne!

Jasne, że Jasne!

Jasne, że Jasne!
Data publikacji: 2016-05-02 20:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:43
Wywietleń: 1032 132009

Kolejny raz okazało się, że przepiękne szczecińskie Jasne Błonia - od lat niezmiennie najpopularniejsze miejsce spacerów mieszczan - sprawdzają się także jako punkt handlowy.

Zorganizowany na Błoniach w długi majowy weekend jarmark, był bardzo chętnie odwiedzany przez szczecinian i turystów. Stylowe ciuchy, zabawki, biżuteria, ceramika, rękodzieło, regionalna żywność, wata cukrowa (mniam!)... Było w czym wybierać, było na co popatrzeć, było co kupić.

Aż by się chciało, żeby takie jarmarki gościły na Jasnych Błoniach we wszystkie wiosenno-letnie weekendy...

(lem)

Fot. R.STACHNIK

Jasne, że Jasne!

Komentarze

rodzina ze Szczecina
Byliśmy w majówkę rodzinnie na Jasnych Błoniach. Miły wypoczynek z dziećmi zamienił się w koszmar gdy nasze 3-latki oraz jedna z mam będąca w ciąży chciały załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. W pobliżu stały 3 toj-toje brudne tak że zbierało się na mdłości !!! Powiem wprost na spacerujących w najbardziej reprezentacyjnym punkcie miasta czekały zasrane tojtoje!!!
2016-05-05 15:21:17
to miejsce rekreacji nie handu
"Aż by się chciało, żeby takie jarmarki gościły na Jasnych Błoniach we wszystkie wiosenno-letnie weekendy.." To dopiero byłby bezsens. To przepiękne miejsce nie może stać się kolejnym siedliskiem byle jakich bud i rękodzieł nie zawsze godnych miana sztuki. Jasne Błonia to miejsce rekreacji, odpoczynku a nie szwendania się po kolejnym pseudo handlowym bazarze.
2016-05-03 11:25:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny