niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Jak zbić dechy i udawać, że zrobiło się stół

Jak zbić dechy i udawać, że zrobiło się stół

Jak zbić dechy i udawać, że zrobiło się stół
Data publikacji: 2016-03-27 10:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:39
Wywietleń: 92 126038

KOSZTOWAŁA ponad 200 milionów złotych, wydawać by się zatem mogło, że będzie symbolem solidności i nowoczesności, że zakupiony do niej sprzęt nie będzie - mówiąc kolokwialnie - badziewiem. W sierpniu miną dwa lata, odkąd w Szczecinie funkcjonuje Azoty Arena. Przez ten czas wpadek nie brakowało. Teraz o pomstę do nieba woła stanowisko dla dziennikarzy - stół, który nawet trudno stołem nazwać.

Na początku wszyscy myśleli, że miejsce, gdzie przyjdzie pracować dziennikarzom, jest rozwiązaniem tymczasowym. Tak jak to jednak u nas bywa, prowizorki trzymają się najdłużej. Oto mamy kilka zbitych w całość płyt pilśniowych. Na nie narzucony biały (a właściwie niegdyś biały) obrus, wystrzępiony na końcach. Kiedy parę dni temu robiliśmy to zdjęcie, by nie spadał, przypięto go... zszywkami, dokładnie takimi, jakich używa się do złączenia kilku kartek papieru. Pracować muszą przy nim nie tylko szczecińskie media. W ubiegłym tygodniu w hali odbył się międzynarodowy mecz w futsalu reprezentacji Polski i Kazachstanu. Do Szczecina przyjechali dziennikarze z Poznania, Krakowa, Warszawy. Tak naprawdę jednak nie ma znaczenia, czy pracują tutaj miejscowi czy też przyjezdni, liczy się sam fakt.

(kol)

fot. Ryszard PAKIESER

Czytaj więcej we wtorkowym „Kurierze", kup e-wydanie

Komentarze

Wieśniak
Prezydent to prawnik co ma ksiedza w rodzinie - narod wybral to co mu bliskie - to i tandeta jest mu bliska
2016-03-28 11:25:34
ja
Bylejakość jak nasz Prezydent .Alleluja
2016-03-28 09:48:39
m
jakie gryzipiorki[du..lizy]takie stoly
2016-03-28 07:59:14
Janek
Jeżeli przypinacie obrus zszywkami to dlatego jest postrzepiony, proste
2016-03-28 07:13:09
fddddr
a teraz za 100 baniek kcom stion budować, by KIBOLE - ZBROJNE RAMIE PiS - mieli gdzie ćwiczyć
2016-03-27 18:51:56
ona
W loży vip taki sam jest. A obrusy jeszcze gorsze.
2016-03-27 17:37:23
Miś na Miarę
Jaka waaadza, takie inwestycje.
2016-03-27 17:08:18
Sevik
Ale tam rządzi dziennikarka radia szczecin!
2016-03-27 15:31:26
Ne narzekać!
Krokusy nam latoś - łobrodziły! A ze stół lichy, to nic, troske sikierkom, troske hebelkiem i szmerglem sie wygładzi, cztery bretnale sie wpier..li gdzie trza i już bedom pismaki mieli gdzie smarować swoje biadolenia o przegranych mecach a i dla mikrofonu jakiścić hacyk sie wykrenci z kawałka drutu.. i bydzie Arena jak Azoty!
2016-03-27 13:47:37
Gdy tańczył Narodowy...
Balet Gruzji, to w przerwie , ochroniarze przybijali deski estrady Azotów Areny, bo poprostu ta "podłoga" rozlazła się po ognistych tańcach! Zresztą, w czasach rządów tzw. działaczy "S" w Szcz-nie wszystko się sypie... Dobrze, że stoczniowcy z"Warskiego"ostatkiem sił zdołali wyspawać Mosty Trasy Zamkowej. Strach pomysleć co działoby się, gdyby te spawy zaczęły pękać...(vide:SSTramwaj...)
2016-03-27 13:37:46
Ann.
Myślę, że to zszywki tapicerskie a nie do papieru ;)
2016-03-27 13:36:03
Nie doróby miejskie.
Azoty? a ścieżka rowerowa na Niepodległości w kierunku Pl.Żołnierza między Sklepem Odzieżowym a Cepelią,Przy delikatnych opadach zmienia się w strumyczek (złe wyprofilowanie). Można by wymieniać i wymieniać całą masę tych bubli.Redakcja Kurierka powinna stworzyć na swoich łamach kącik "niedoróbek miejskich" może to ruszyło by ze stołków pana "Prezydenta" i jego niby to "Zastępców".
2016-03-27 13:07:24
hehehehehe
Spełnia swoją rolę? Spełnia. No to o co chodzi? Co to Wersal? Cieszyć się, że krzesła są wyszlifowane i drzazgi się w du..ę nie wbijają.
2016-03-27 13:01:26
pipi
- jaki "futsal"(jaktosieje?) taki stół. Niestety taką mamy pogodę. Alleluja.
2016-03-27 11:49:54