wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Hondą w słup energetyczny

Hondą w słup energetyczny

Hondą w słup energetyczny
Data publikacji: 2017-03-22 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 7473 225806

Kierowca hondy prelude wbił się swym autem w słup energetyczny. W pojeździe znajdowało się w sumie trzech pijanych mężczyzn i stargardzcy policjanci dopiero będą ustalać, kto był odpowiedzialny za spowodowanie kolizji.

Do zdarzenia doszło w nocy na ul. Popiela w Stargardzie. Na widok radiowozu kierowca hondy prelude gwałtownie przyspieszył i odjechał w stronę ul. Jagiellońskiej. Nagle na tej ulicy zapadła całkowita ciemność, bo auto wbiło się w słup energetyczny i uszkodziło stojące w pobliżu osobowe daewoo. 

- Policjanci udzielili pomocy rannemu mężczyźnie z hondy i wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która 25-letniego stargardzianina z obrażeniami niezagrażającymi życiu przetransportowała do szpitala - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - W tym samym czasie jeden z funkcjonariuszy dogonił uciekającego z hondy 30-latka, który jak się okazało w organizmie miał niemal dwa promile alkoholu. Na miejscu zdarzenia znajdował się także 23-letni mężczyzna, który również poruszał się tym pojazdem. Badanie tego mężczyzny wykazało w jego organizmie jeden promil alkoholu, a systemy policyjne wykazały, że jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia i na podstawie zabezpieczonych śladów zweryfikują, który z zatrzymanych mężczyzn faktycznie był kierowcą tego pojazdu. Za prowadzenie pojazdów po pijanemu grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

prelude
ja chce alusy :D i tylny zderzak :D
2017-03-24 20:53:52
precz z alkoholikami
Prosta sprawa, skoro tylko dwóch pozostaje do sprawdzenia, który z nich był kierowcą. Pobrać odciski palców z kierownicy, porównać z odciskami uciekających, a potem całą trójkę obciążyć kosztami naprawy energetycznej. Wyjdzie pewnie kilkanaście tysięcy, to zapamiętają do końca życia.
2017-03-22 19:13:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej