środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Hondą w słup energetyczny

Hondą w słup energetyczny

Hondą w słup energetyczny
Data publikacji: 2017-03-22 15:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:13
Wywietleń: 7529 225806

Kierowca hondy prelude wbił się swym autem w słup energetyczny. W pojeździe znajdowało się w sumie trzech pijanych mężczyzn i stargardzcy policjanci dopiero będą ustalać, kto był odpowiedzialny za spowodowanie kolizji.

Do zdarzenia doszło w nocy na ul. Popiela w Stargardzie. Na widok radiowozu kierowca hondy prelude gwałtownie przyspieszył i odjechał w stronę ul. Jagiellońskiej. Nagle na tej ulicy zapadła całkowita ciemność, bo auto wbiło się w słup energetyczny i uszkodziło stojące w pobliżu osobowe daewoo. 

- Policjanci udzielili pomocy rannemu mężczyźnie z hondy i wezwali na miejsce załogę pogotowia ratunkowego, która 25-letniego stargardzianina z obrażeniami niezagrażającymi życiu przetransportowała do szpitala - relacjonuje podkom. Łukasz Famulski ze stargardzkiej KPP. - W tym samym czasie jeden z funkcjonariuszy dogonił uciekającego z hondy 30-latka, który jak się okazało w organizmie miał niemal dwa promile alkoholu. Na miejscu zdarzenia znajdował się także 23-letni mężczyzna, który również poruszał się tym pojazdem. Badanie tego mężczyzny wykazało w jego organizmie jeden promil alkoholu, a systemy policyjne wykazały, że jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny zdarzenia i na podstawie zabezpieczonych śladów zweryfikują, który z zatrzymanych mężczyzn faktycznie był kierowcą tego pojazdu. Za prowadzenie pojazdów po pijanemu grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

(gra)

Fot. KPP Stargard

Komentarze

prelude
ja chce alusy :D i tylny zderzak :D
2017-03-24 20:53:52
precz z alkoholikami
Prosta sprawa, skoro tylko dwóch pozostaje do sprawdzenia, który z nich był kierowcą. Pobrać odciski palców z kierownicy, porównać z odciskami uciekających, a potem całą trójkę obciążyć kosztami naprawy energetycznej. Wyjdzie pewnie kilkanaście tysięcy, to zapamiętają do końca życia.
2017-03-22 19:13:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje