niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Hazard w myjni

Hazard w myjni [FILM]

Hazard w myjni
Data publikacji: 2017-04-07 17:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:25
Wywietleń: 4911 234892

Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego i Komendy Miejskiej Policji zlikwidowali w Szczecinie nielegalny punkt gier na automatach hazardowych. Cztery „quizomaty" działały w całodobowej myjni samochodowej. Od 1 kwietnia monopol na prowadzenie w Polsce hazardu poza kasynami ma Totalizator Sportowy SA.

Funkcjonariusze ZUCS (wchodzi w skład Krajowej Administracji Skarbowej) i policji zlikwidowali nielegalny punkt urządzania gier na automatach hazardowych. Zlokalizowany był przy na terenie całodobowej myjni samochodowej. Zatrzymano tam cztery „quizomaty”.

Od 1 kwietnia br. podmioty prywatne nie mogą urządzać gier na automatach poza kasynami gier. Oznacza to również zakaz posiadania takich urządzeń (poza wyjątkami wskazanymi w ustawie, np. kasyna, dostawcy, serwisanci). Teraz wyłączność na urządzanie gier hazardowych w internecie (poza zakładami wzajemnymi) oraz gier na automatach (poza kasynami) ma Totalizator Sportowy SA.

Kary za urządzanie gier na jednorękich bandytach bez wymaganej koncesji wzrosły z 12 do 100 tys. zł od każdego automatu. Odpowiedzialność ponoszą zarówno właściciele lokalu, jak i najemcy prowadzący w nich nielegalny proceder.

Za nielegalne posiadanie automatów jest też przewidziana odpowiedzialność karno-skarbowa.

Wszyscy, którzy zauważyli nielegalne praktyki hazardowe, mogą je anonimowo zgłaszać: Krajowy Telefon Interwencyjny
 800 060 000 lub e-mail: powiadom-clo@mofnet.gov.pl .

(mag)

Fot. i film ZUCS

 

 

Hazard w myjni Hazard w myjni Hazard w myjni

Komentarze

Mieli pecha,
Mowiac krotko chlopaki starali sie jak mogli i myli rowniez "brudne pieniadze"... a teraz beda musieli zaplacic juz "wypranymi" i wysuszonymi... !!
2017-04-07 22:19:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi