poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Głosuj na najlepszego!

Głosuj na najlepszego!

Głosuj na najlepszego!
Data publikacji: 2015-09-22 10:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:18
Wywietleń: 646 22732

Wyjątkowa okazja dla Czytelników „Kuriera". Głosując SMS-ami mogą zdecydować o przyznaniu jednej z dwóch głównych nagród specjalnych w najbardziej prestiżowym z zielonych konkursów w naszym regionie. Mowa o „Całym Szczecinie w kwiatach" oraz o wyjątkowej nagrodzie publiczności. Zwycięzca zyska nie tylko splendor, ale również dwuosobowe zaproszenie do uzdrowiska Połczyn Zdrój.

Jedną z nagród specjalnych w konkursie odbywającym się pod patronatem honorowym prezydenta Szczecina przyzna Magdalena Grycko - ogrodnik miasta. Druga jest w rękach naszych Czytelników.

Od poniedziałku (21 bm.) na naszej stronie internetowej - w zakładce: Cały Szczecin w kwiatach - publikujemy pełną listę 21 finalistów konkursu wraz ze zdjęciami ich ogrodów, balkonów i innych form zagospodarowania terenu zielonego (indywidualne i instytucje). Każdemu - imiennie - został przypisany odpowiedni kod. SMS należy wysłać pod numer 7148, wpisując hasło: kurier.kwiaty.x. Oczywiście, za x wstawiając liczbę przypisaną do wybranego kandydata.

Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Na Państwa SMS-y (koszt:1,23 z VAT) będziemy oczekiwali do 26 września, do godz. 23.59.

Nagrodą publiczności będzie przede wszystkim uznanie, ale również tygodniowy pobyt w uzdrowisku Połczyn-Zdrój (zaproszenie dwuosobowe). Kto ją otrzyma - przekonamy się podczas finałowej gali „Całego Szczecina w kwiatach", jaka odbędzie się w ostatnią niedzielę września (27 bm.), w samo południe, w „Rajskim Ogrodzie". Zapraszamy!

Uwaga: nagroda publiczności ma charakter dodatkowej, pozostaje bez wpływu na werdykt konkursowego jury.©℗

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje