poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Głosuj na krokusy!

Głosuj na krokusy!

Głosuj na krokusy!
Data publikacji: 2017-03-24 09:47
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:14
Wywietleń: 166 225477

W Szczecinie ma swoją „rewolucję", śniadanie, wystawę, a nawet święto. Mowa o krokusie, który stał się również tematem przewodnim kolejnych odsłon jednego z najbardziej znanych i lubianych konkursów wiosennego Szczecina - „Kurierowego" konkursu fotograficznego ph. „Krokusy za krokusy". Jego IV edycja właśnie weszła w decydującą fazę: ponad 60 nadesłanych kadrów walczy o uznanie i nagrodę publiczności. Wybierz swego faworyta i zagłosuj - zapewnij mu zwycięstwo, a siebie upominek. Zapraszamy!

Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową naszego „Kuriera" (24kurier.pl), otworzyć zakładkę z konkursową galerią pn. „Krokusy za krokusy” i obejrzeć kadry rywalizujące w tym roku o nagrodę publiczności. Następnie wybrać jedno - najciekawsze i na numer 7148 wysłać SMS o treści: KROKUSY.XX, bezpośrednio po kropce - w miejsce XX - wpisując dwucyfrowy numer wybranego zdjęcia (koszt to 1,23 zł z VAT). Uwaga: otrzymają Państwo potwierdzenie SMS-owe po każdym poprawnie wysłanym głosie.

Głosowanie potrwa krótko - ledwie tydzień: do 28 marca (przyszły wtorek), do godz. 23.59 (!). Wówczas też poznamy nazwisko laureata lub laureatki nagrody publiczności - fotograficznego aparatu cyfrowego, ufundowanego przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów”, który wraz z Marią Myśliwiec oraz naszą redakcją współtworzy „krokusową rewolucję” w Szczecinie. Ów laur - co ważne - zdobędzie autor zdjęcia, które uzyska najwięcej głosów. Zatem nie ma co zwlekać ze wskazaniem swego faworyta - najlepiej słać na niego SMS-y już dziś!

Tym bardziej, że nagrody czekają również na głosujących. Jakie? To jeszcze niespodzianka. Otrzyma je najlepsza trójka - czyli ci, którzy 29 marca, poprawnie i jak najszybciej odpowiedzą na konkursowe pytanie, nadesłane im drogą SMS- ową: w samo południe przez naszą redakcję.

Poza tym już 31 marca - na łamach „Kuriera" - poznamy także werdykt niezależnego jury. Bowiem oprócz naszych Czytelników także komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych fotografii i wybierze zwycięzców: wskazując laureatów miejsc I-III i przyznając im odrębne nagrody. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (500 za I miejsce, 300 - za II oraz 100 - za III) oraz vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera". Zapraszamy do wspólnej zabawy! ©℗

(an)

Na zdjęciu: Konkurs „Krokusy za krokusy" wszedł w decydującą fazę - wybierz swego faworyta i zagłosuj: zapewnij mu zwycięstwo, a siebie upominek!

Fot. Robert Stachnik

!ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z KONKURSOWYMI KROKUSAMI

***

Aktualne wyniki głosowania:

 

Głosuj na krokusy! Głosuj na krokusy! Głosuj na krokusy! Głosuj na krokusy!

Komentarze

JaKto
KROKUSY ZABEZPIECZYĆ Przed deptaniem zabezpieczajacą masą poślizgową TOYTOY. Proste skuteczne ekologiczne i odżywcze dla krokusòw to rozw jest.Na w/w usługę zoranizować przetargz-pieniadz nie śmierdzi.
2017-03-24 10:10:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi