piątek, 19 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Feriada zaprasza

Feriada zaprasza

Feriada zaprasza
Data publikacji: 2018-01-04 06:55
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-04 09:57
Wywietleń: 482 307968

Atrakcyjnie zapowiada się program półkolonii zimowych „FERIADA 2018”, które na czas ferii przygotował dla dzieci Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie. Rodzice, którzy chcą zapisać na zajęcia swoje pociechy, powinni to zrobić w czwartek. O godz. 19 rozpoczyna się rekrutacja elektroniczna, która potrwa do godz. 20.

„FERIADA 2018” to zajęcia proponowane uczniom klas 0-7 szkół podstawowych. W programie znalazły się rozmaite zajęcia organizowane w pałacowych pracowniach oraz wiele imprez towarzyszących. Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 160 zł za każdy turnus, czyli jeden tydzień. Ferie zimowe trwać będą od 15 do 26 stycznia. Zajęcia w Pałacu Młodzieży przy al. Piastów odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30. Oprócz ciekawych zajęć organizatorzy zapewniają uczestnikom codziennie dwa posiłki: śniadanie oraz dwudaniowy obiad.

Rekrutacja elektroniczna na półkolonie rozpocznie się 4 stycznia w godz. 19-20. Wystarczy wejść na stronę internetową: polkolonie.palac.szczecin.pl i zapisać dziecko do wybranej grupy.

Dla chętnych przygotowano 240 miejsc w dwóch turnusach. Turnus pierwszy będzie trwał w dniach 15-19 stycznia, zaś drugi od 22 do 26 stycznia. W obu turnusach zorganizowanych zostanie osiem grup liczących po 15 osób.

Program zajęć jest następujący: w godz. 9.30-11.00 oraz 11.30-13 dzieci będą uczestniczyły w zajęciach, które odbywać się będą w pałacowych pracowniach. Na pierwszy turnus przygotowano do wyboru następujące zajęcia: plastyczne, taneczne, teatralne, szachowe, fotograficzne, ceramiczne. Natomiast na drugi turnus zaplanowano zajęcia: plastyczne, gimnastyczno-taneczne, szachowe, karate tradycyjne, język angielski, ceramiczne oraz z grami planszowymi. W programie przewidziano także warsztaty edukacyjne oraz imprezy sportowe i rozrywkowe. Szczegółowe informacje na stronie:
polkolonie.palac.szczecin.pl. ©℗ 

(el)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy