niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Energopol nie zdążył, tramwaje nie pojadą

Energopol nie zdążył, tramwaje nie pojadą [GALERIA]

Energopol nie zdążył, tramwaje nie pojadą
Data publikacji: 2016-01-15 16:50
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:34
Wywietleń: 1683 99801

Energopol Szczecin nie usunął w terminie wszystkich usterek na torowiskach przy ul. Gdańskiej i ul. Energetyków. A to oznacza, że wciąż nie wiadomo, kiedy tramwaje ponownie pojadą na szczecińskie prawobrzeże. Do usunięcia pozostało jeszcze 70 usterek.

- W związku z faktem, że nie ma pewności, iż zakres już wykonanych prac  zapewni bezpieczeństwo pasażerów, komunikacja tramwajowa na odcinku od Mostu Długiego do pętli Turkusowa na tę chwilę nie zostanie przywrócona - tłumaczy Dariusz Wołoszczuk z ZDiTM. - Zgodnie z zapisami umowy z firmą Energopol za nieusunięcie usterek w terminie za każdy dzień zostanie naliczona kara w wysokości ok. 80 tys. złotych. Wykonawca ponosi także koszty funkcjonowania komunikacji zastępczej w postaci autobusów i pociągów spółki Przewozy Regionalne.

Jak informuje ZDiTM, wykonawca prac, firma Energopol Szczecin nie był w stanie w piątek zadeklarować terminu zakończenia prac. Harmonogram ma być przedstawiony we wtorek 19 stycznia.

Komunikacja zastępcza oraz zasady korzystania z biletów nie zmieniają się.

ToT

Fot. M.WINCONEK

Więcej zdjęć w GALERII

Komentarze

Szkodnik miejski
tak to jest w tym miescie
2016-01-17 14:30:33
szczecinianin
Firmy pana Raubo miasti winno omijac z daleka
2016-01-17 14:28:37
wieśniak
A tak przy okazji::-WI-FI w tramwajach to jeden skandal i obciach. Tramwaje nr 807,812,814,815,819,820,824 mimo że mają routery, nie emitują internetu.Pasażer wchodzi do pojazdu,widzi napis WI-FI, włącza komórkę, no bo przecież "wiadomo EUROPA!!!"- a tu WIOCHA!!! Może ci z ZDiTM emitują promieniowanie kosmiczne, rentgenowskie, mikrofalowe albo jonizujące ??? Ręce i nogi opadają, wstyd i ŻENADA!!!
2016-01-16 18:31:57
SromotnikBezwstydny
"...firma Energopol Szczecin nie był w stanie w piątek zadeklarować terminu zakończenia prac..." O! I to jest jedyna i precyzyjna informacja ze strony tej sławnej "firmy"...
2016-01-16 18:06:13
el' Presidente
już niedługo "modernizacja" stadionu miejskiego. Tam będą się cuda działy !
2016-01-16 03:22:22
kiko
tRANWAJ JEST NIEZBEDNY ALE WY NIE DUKLANOWSKI NIE TAK JUŻ MŁODY , JAK JESTEŚ Z PIS-U TO ZRÓB PORZĄDEK , RADNYM SIĘ BYWA OBY JAK KRÓTKO SIĘ DA OCZYWIŚCIE Z KRZYSTKIEM , DZIKOWSKIM I BALICKĄ
2016-01-15 23:10:09
Konrad
Jadąc od Zdroji ulicą Gdańską około dziesiątej widziałem jedno stanowisko pracy.Dlatego niedotrzymanie terminów nie jest żadną niespodzianką.
2016-01-15 22:18:13
Mieszkaniec
Tramwaje może w Lutym pojadą na Turkusową o ile prowizoryczne spawy ponownie nie popękają od MROZÓW ! / Energopol Szczecin powinien mieć DOŻYWOTNI ZAKAZ udziału w Przetargach Miejskich w mieście Szczecin ! / to się w głowie NIE MIEŚCI aby nowa inwestycja od odbioru nie miała jeszcze roku użytkowania i już są problemy ze spartolonym wykonaniem torowiska !
2016-01-15 21:50:32
LENA
PARTACZE , KRÓTKO ,TERAZ EKSPERTYZA I ATESTY ??,KTO ZEZWOLIŁ NA ODBIÓR POWINIEN RÓWNIEŻ PONIEŚĆ KONSEKWENCJE , ZIMNO , MRÓZ A MY TKWIMY NA PRZYSTANKACH , /TRAMWAJOWA FRYGA , BĘDZIE SIĘ POWTARZAŁA , ZIMĄ MROZY, LATEM UPAŁY.
2016-01-15 19:47:45
Jan
A ktoś liczył, że Energopol zdąży?
2016-01-15 19:21:10
bieta
Kiedy wreszcie ktoś (prezydent?) zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za te buble , którymi nas raczy w Szczecinie???!!!
2016-01-15 19:10:12
hj
a co robi CBA i prokurator za co biora oni kase