poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Enea na prawobrzeżu w nowym miejscu

Enea na prawobrzeżu w nowym miejscu

Enea na prawobrzeżu w nowym miejscu
Data publikacji: 2017-10-01 23:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-02 09:57
Wywietleń: 2349 294200

Od poniedziałku 2 października Enea zaprasza klientów ze Szczecina do biura obsługi w strefie handlowej przy ul. Struga 15. Nowe biuro zastąpi dotychczasowe przy ul. Eskadrowej 2, które zostanie zamknięte.

Duża, nowocześnie urządzona przestrzeń ma zapewnić klientom większy komfort obsługi. "Biuro w nowej lokalizacji to większa dostępność Enei dla Klientów z Prawobrzeża i udogodnienie dla osób korzystających z samochodów i komunikacji miejskiej", poinformował dostawca energii elektrycznej w komunikacie.

Otwierane biuro znajduje się w popularnej strefie handlowej w prawobrzeżnej części Szczecina, w pasażu EKKO, obok salonu samochodowego Toyoty. 

Na dużej powierzchni zaaranżowano strefę obsługi z pięcioma stanowiskami (w tym cztery sprzedażowe i jedno dystrybucyjne), specjalne miejsca do wypełniania wniosków i przygotowywania dokumentów, komfortową część dla oczekujących oraz kącik zabaw dla dzieci. Do dyspozycji klientów będzie również stanowisko do ładowania telefonów komórkowych. Obsługę usprawni zainstalowany system kolejkowy.

Biuro obsługi będzie czynne od poniedziałku do piątku. W poniedziałki i czwartki od 8.00 do 17.00, w pozostałe dni robocze w godzinach 8.00 – 16.00. Mieszkańcy Szczecina mogą także załatwiać swoje sprawy w Biurze Obsługi Klienta przy al. Wojska Polskiego 74.

Z okazji otwarcia, 2 października, na odwiedzających w tym dniu Eneę klientów, będą czekały specjalne dekoracje i niespodzianki.

(k)

Komentarze

średnia krajowa
Czy nadal pracuje u nich towarzysz z pensją 20000 zł?
2017-10-02 07:14:06

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi