czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Edukacja w tramwaju retro

Edukacja w tramwaju retro [GALERIA]

Edukacja w tramwaju retro
Data publikacji: 2016-08-06 17:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:52
Wywietleń: 142 147341

Zabytkowy tramwaj pełen profilaktyki. W sobotnie przedpołudnie wyjechał na szczecińskie torowiska w misję specjalną z motorniczym w historycznym mundurze.

W ten sposób wolontariusze ze Stowarzyszenia DA DU zachęcali wszystkich przechodniów i oczekujących na przystankach pasażerów na bezpłatną przejażdżkę tym wagonem. Do poszerzenia przy okazji swej wiedzy w czasie takiego kursu o metodach zapobiegania zakażeniu HIV, o innych chorobach przenoszonych drogą płciową, a także o tym, jakie ryzyko niesie przyjmowanie substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki).

Podczas przejazdu zabytkową N-ką każdy mógł skorzystać z bezpłatnej porady specjalisty terapii uzależnień, lekarza specjalisty chorób wewnętrznych, konsultantów i edukatorów, otrzymać bezpłatne materiały edukacyjne, dowiedzieć się, gdzie wykonywane są testy, wziąć udział w quizach i wygrać atrakcyjne nagrody.

To nie pierwszy i nie ostatni taki przejazd edukacyjny w kampanii Stowarzyszenia Wolontariuszy DA DU. Kolejne planowane są w przyszłym miesiącu 3 i 24 września oraz 22 października. 

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

 

Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro Edukacja w tramwaju retro

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi