niedziela, 24 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dziewczynka wpadła do szamba

Dziewczynka wpadła do szamba

Dziewczynka wpadła do szamba
Data publikacji: 2015-10-07 16:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:25
Wywietleń: 1636 26724

Czteroletnia dziewczynka wpadła do studzienki z szambem. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe (5 bm.) popołudnie na opuszczonej, nieogrodzonej, zakrzewionej i porośniętej wysoką trawą posesji w gminie Dolice.

Bawiących się tam dzieci zainteresowała zabezpieczona studzienka z szambem. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczynka prawdopodobnie najpierw odkryła przykrywę studzienki, a chwilę później do niej wpadła. O wypadku natychmiast powiadomiono jej rodziców. Ojciec czterolatki wskoczył do studzienki i wydobył ją. Dziecko przytomne, ale z obrażeniami ciała, przetransportowano do szpitala. 

(gra)

Komentarze

Paula
Najważniejsze że dziecko żyje i nic poważnego sie nie stało Zdrówka dla malutkiej A wogule ile siły by musiało miec dziecko zeby taką pokrywe odsłonic Powinni bardziej zabexpieczac takie miejsca
2015-10-10 08:50:04
Paulina
Studzienkiaa była zabezpieczona? To chyba jakieś żarty ze to dziecko by ją bez problemu odbezpieczylo 4/5 letnie dziecko. Mam nadzieje ze mała szybko dojdzie do siebie i postanowią władze robić coś z tymi " zabezpieczonymi niby" śmiesznymi studzienkami
2015-10-09 12:39:08
Daniel
Jak kurwa Cyprian nie wiesz co sie stalo i jak to bylo nie piedol glupot. A poza tym wino to chyba ty chlejesz pod sklepem, te za 5zl. Rodzice bardzo dbaja o swoje dzieci, to z tyn masz tak przejebane w chcie to nie znaczy ze inni tak maja.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015-10-08 17:45:11
Angela
Nie Patola, oni maja 5 dzieci, najmłodszy ma rok, matka była zrobić mu jedzenie- mleko, chwilą nieuwagi i tyle. A Wino to Cyprian chlales chyba Ty
2015-10-08 17:30:03
lara
Szkoda dziecka. Napewno patolka.
2015-10-08 15:01:56
Cyprian
To gdzie byli rodzice ? Czym tak bardzo zajeci ze nie przypilnowali dziecka. Zapewne wino pili a dziecko bezpansko biegało.
2015-10-08 14:28:17
UWAŻAJCIE !! To jedna z pułapek PO !!
.
2015-10-07 17:15:59