sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Dzielnicowi zatrzymali wandala

Dzielnicowi zatrzymali wandala

Dzielnicowi zatrzymali wandala
Data publikacji: 2017-03-09 07:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 921 221228

Policjanci z Komisariatu Szczecin Śródmieście zatrzymali nastolatka, który zdemolował wiatę przystankową. Szybka reakcja była możliwa dzięki zgłoszeniu świadka zdarzenia.

Policjantów o zdarzeniu zawiadomił operator numeru alarmowego 997, do którego zadzwoniła osoba postronna. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia potwierdzili uszkodzenie wiaty, a dzięki uzyskanemu rysopisowi  zatrzymali dwóch mężczyzn na pobliskiej ulicy.

W trakcie przesłuchania okazało się, że za zniszczenie mienia odpowiedzialny jest 17-letni mieszkaniec Szczecina.

Młody mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, a funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KP Szczecin Śródmieście zajęli się zbieraniem  materiału dowodowego. Przesłuchano przedstawiciela ZDiTM, świadków zdarzenia, wykonano oględziny i zabezpieczono ślady. Straty wstępnie wyceniono na 1000 zł.

Zatrzymanemi szczecinianinowi przedstawiono zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna przyznał się do winy.  W trakcie rozmowy z policjantami stwierdził, że poniosły go nerwy i rozładował je na wiacie przystankowej – informuje podkom. Mirosława Rudzińska. Za uszkodzenia mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje.

(n)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

Dla nastolatka na przyszlosc...
Chlopaku... a w Szkole w tym dniu byles i chociaz "cos" sie nauczyles ? A w przyszlosci jak Cie znow "cos poniesie"... to najpierw wez Duzy Kij i sobie w ten swoj "g...i" mozg wbij ! Brawo Policyjni Dzielnicowi i tak trzymac !!
2017-03-09 11:28:52
Wandale
I teraz w ramach kary powinien przez rok, bezpłatnie czyścić wszystkie wiaty w Szczecinie. To byłaby najlepsza kara, a oprócz niej i tak rodzice musza pokryć koszty.
2017-03-09 10:36:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi