poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Droga w Nowych Brynkach odblokowana

Droga w Nowych Brynkach odblokowana (akt. 2)

Droga w Nowych Brynkach odblokowana
Data publikacji: 2017-09-23 13:52
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-24 00:48
Wywietleń: 748 293495

 

 - Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach na trasie między Szczecinem a Gryfinem został odblokowany - poinformował dyżurny komisariatu policji w Gryfinie. Po oględzinach inspektora budowlanego wydano opinię, że jeden z remontowanych tam budynków nie ulegnie dalszemu zawaleniu. Zostanie on na wszelki wypadek ogrodzony barierkami zabezpieczającymi przed ewentualnym osunięciem się gruzu.

(KK)

 Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach na trasie między Szczecinem a Gryfinem został wyłączony z ruchu. Powodem było zawalenie się fragmentu ściany frontowej domu mieszkalnego, który znajduje się tuż przy drodze. Policja czeka na opinię inspektora budowlanego, który ma stwierdzić, czy nadal istnieje zagrożenie zawalenia się budynku. Służby prowadzą kierowców objazdem w obu kierunkach z Radziszewa do Gryfina przez Chlebowo i Gardno. Według rzecznika prasowego policji w Gryfinie nie wiadomo, kiedy droga będzie otwarta.

(KK)

***

 

Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach - na trasie miedzy Szczecinem a Gryfinem - został wyłączony z ruchu. Powodem jest groźba zawalenia się jednego z remontowanych tam budynków. Policja prowadzi kierowców objazdem w obu kierunkach z Radziszewa do Gryfina przez Chlebowo i Gardno. Utrudnienia potrwają do godziny 15.

(KK)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

Ludu
A gdzie masz napisane że będzie remontowane? Ważne żeby teraz się nie zawaliło a o tym czy wyburzą czy nie, zdecydują po opanowaniu sytuacji teraz
2017-09-23 17:02:15
lol
No to remontują czy rozbierają bo z tego co napisał autor to wynika że budynek grozi zawaleniem . Pytaniem jest po co remontować taką ruinę? Nie lepiej wyburzyć i w to miejsce postawić nowy budynek?
2017-09-23 15:31:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi