piątek, 23 marca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Droga w Nowych Brynkach odblokowana

Droga w Nowych Brynkach odblokowana (akt. 2)

Droga w Nowych Brynkach odblokowana
Data publikacji: 2017-09-23 13:52
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:29
Wywietleń: 977 293495

 

 - Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach na trasie między Szczecinem a Gryfinem został odblokowany - poinformował dyżurny komisariatu policji w Gryfinie. Po oględzinach inspektora budowlanego wydano opinię, że jeden z remontowanych tam budynków nie ulegnie dalszemu zawaleniu. Zostanie on na wszelki wypadek ogrodzony barierkami zabezpieczającymi przed ewentualnym osunięciem się gruzu.

(KK)

 Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach na trasie między Szczecinem a Gryfinem został wyłączony z ruchu. Powodem było zawalenie się fragmentu ściany frontowej domu mieszkalnego, który znajduje się tuż przy drodze. Policja czeka na opinię inspektora budowlanego, który ma stwierdzić, czy nadal istnieje zagrożenie zawalenia się budynku. Służby prowadzą kierowców objazdem w obu kierunkach z Radziszewa do Gryfina przez Chlebowo i Gardno. Według rzecznika prasowego policji w Gryfinie nie wiadomo, kiedy droga będzie otwarta.

(KK)

***

 

Odcinek drogi nr 31 w Nowych Brynkach - na trasie miedzy Szczecinem a Gryfinem - został wyłączony z ruchu. Powodem jest groźba zawalenia się jednego z remontowanych tam budynków. Policja prowadzi kierowców objazdem w obu kierunkach z Radziszewa do Gryfina przez Chlebowo i Gardno. Utrudnienia potrwają do godziny 15.

(KK)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

Komentarze

Ludu
A gdzie masz napisane że będzie remontowane? Ważne żeby teraz się nie zawaliło a o tym czy wyburzą czy nie, zdecydują po opanowaniu sytuacji teraz
2017-09-23 17:02:15
lol
No to remontują czy rozbierają bo z tego co napisał autor to wynika że budynek grozi zawaleniem . Pytaniem jest po co remontować taką ruinę? Nie lepiej wyburzyć i w to miejsce postawić nowy budynek?
2017-09-23 15:31:34

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marzanny utopione
Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy