niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Do trzech razy sztuka?

Do trzech razy sztuka?

Do trzech razy sztuka?
Data publikacji: 2017-07-18 11:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:35
Wywietleń: 182 276521

Nie słabną kontrole zwalczające nielegalny hazard. Funkcjonariusze Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego ujawnili kolejne automaty do gier - w Sławnie drugi raz w tym samym miejscu.

Funkcjonariusze ZUCS i Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Powiatowej w Sławnie ponownie skontrolowali w tym mieście punkt gier hazardowych. Poprzednim razem zajęli tam 5 automatów. Tym razem zaś 4.

- Sprawca próbował ukryć swoją działalność, ponieważ gry odbywały się w lokalu usytuowanym w ciągu pawilonów usługowych- mówi Małgorzata Brzoza, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie. - Lokal nie wyróżniał się żadną reklamą, ani napisami na zewnątrz. O sankcjach zdecyduje postępowanie karne-skarbowe prowadzone wobec sprawcy. Za prowadzenie nielegalnych gier na automatach grozi mu kara pozbawienia wolności lub grzywny.
Natomiast w Myśliborzu funkcjonariusze ZUCS i tamtejszej KPP zlikwidowali dwa miejsca urządzania gier na automatach. W lokalach tych zajęli do dalszego postępowania 9 urządzeń i klucze do nich oraz kilkanaście tysięcy złotych przeznaczonych na wypłaty.

(mag)

Fot. ZUCS

Do trzech razy sztuka?

Komentarze

=
Kontrolować codziennie, nie ma innej opcji.
2017-07-18 12:09:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi