niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Do aresztu za narkotyki

Do aresztu za narkotyki

Do aresztu za narkotyki
Data publikacji: 2017-05-21 19:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:30
Wywietleń: 1192 259234

Kryminalni z pyrzyckiej komendy zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu pyrzyckiego podejrzanego o posiadanie środków odurzających. 

Pyrzyccy policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację iż w jednym z mieszkań na terenie Pyrzyc mogą znajdować się znaczne ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci znaleźli woreczki strunowe z zawartością różowego proszku oraz suszu roślinnego. Zabezpieczyli także wagę elektroniczną i 1000 zł w gotówce. 

Właściciel mieszkania, 31-letni mieszkaniec powiatu pyrzyckiego został zatrzymany i przewieziony do komendy Zabezpieczone substancje zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad 70 gramów amfetaminy oraz ponad 30 gramów marihuany.

31-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. 

Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, nim jednak to się stanie najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Jak informuje st. sierż. Marcelina Pałaszewska za przestępstwo jakiego się dopuścił ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. 
        
(n)

Fot. Policja

Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki Do aresztu za narkotyki

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi