niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ciepłe dary

Ciepłe dary

Ciepłe dary
Data publikacji: 2015-12-04 16:27
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:30
Wywietleń: 1228 45232

Urządzasz jesienne czy przedświąteczne porządki w domu? Czas robienia miejsca w szafie dla ciepłej zimowej odzieży powinien być też sygnałem do pomagania innym: także zwierzętom w schronisku.

Wolontariusze na co dzień pomagający zwierzętom zachęcają: „Jeśli nie możecie zabrać pod swój dach psa lub kota ze schroniska, to pomóż w inny sposób: zrób w domu porządki!"

- Bardzo potrzebne są ręczniki, koce, poszewki i prześcieradła do wyścielania klatek dla kociaków i szczeniąt. Także kołdry i poduszki, ale bez wkładu z pierza, do bud dla dorosłych psów w boksach. Przydają się także bluzy z polaru do kocich budek. W schronisku każdego dnia są zużywane tego duże ilości - mówią. - Dlatego... nie pozwólcie bezdomnym psom i kotom marznąć! Bo one mają inaczej: kraty, beton, zimno, przeciąg i brak tego, co najważniejsze... Dlatego na ciepłe dary od serca czekamy wraz z nimi w schronisku.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - al. Wolska Polskiego 247 (tel. 91 487 02 81): czynne we wszystkie dni tygodnia od godz. 8.30 do g. 15.45.

- Naszym podopiecznym aktualnie przydadzą się również pasty odżywcze: Nutri plus gel, Calo-pet, Vita-pet, Reconvalescent Cot, Malt Pasta, GimCat Multivitamina lub Beaphar Multi Vitamin - dla kota. Poza tym specjalistyczna sucha karma, mokra karma dla szczeniąt i kociąt, lignina, podkłady higieniczne, smycze, obroże, szelki dla psów i kotów, ubranka dla kotek i suczek po zabiegach sterylizacji lub operacji, kubraczki dla psów na zimę, posłania - informują pracownicy schroniska.

Lista potrzeb jest długa. Dostarczanie podarunków - niech więc będzie przemyślane. Najlepiej wcześniej zadzwonić do schroniska, gdy mamy wątpliwość, czy nasz dar serca dla schroniskowych zwierząt rzeczywiście będzie przydatny. ©℗

(an)

Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary Ciepłe dary

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi