środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Chciał skoczyć z mostu

Chciał skoczyć z mostu

Chciał skoczyć z mostu
Data publikacji: 2015-10-26 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:27
Wywietleń: 1349 33349

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście uratowali młodego mężczyznę, który chciał skoczyć z mostu do rzeki. Policjanci z własnej inicjatywy zainteresowali się młodzieńcem stojącym już na moście przy barierce. 24- latek jest teraz pod opieką specjalistów.

W niedzielę po godzinie 15.00 mundurowi ze Śródmieścia, którzy pełnili służbę w mieście usłyszeli drogą radiową komunikat o mężczyźnie, który rzekomo chce skoczyć z mostu do rzeki. Radiooperator podał rysopis tego młodego człowieka oraz miejsce, w którym może on przebywać.


- Policjanci, którzy byli w rejonie parkingu przy Trasie Zamkowej zauważyli w pewnym momencie, jak młody człowiek wchodzi na most. Mundurowi spokojnie, by nie przestraszyć młodzieńca przeskoczyli przez barierkę i tak naprawdę w ostatniej chwili złapali tego mężczyznę ratując go przez upadkiem z wysokości - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala.


Na miejsce funkcjonariusze wezwali Pogotowie Ratunkowe. 24-latek nie chciał zbytnio rozmawiać, stwierdził tylko, że ma problemy rodzinne. Teraz jest pod opieką specjalistów. Przełożony policjantów wystąpił z wnioskiem o ich nagrodzenie.

(k)

Fot. arch.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje