czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych

Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych (akt. 1)

Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych
Data publikacji: 2017-04-24 07:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:17
Wywietleń: 107 245884

Przywrócono normalny ruch na drodze S3 pod Myśliborzem. W poniedziałek rano (24 kwietnia) bus z ośmioma osobami stoczył się tam ze skarpy. Podróżujących autem przewieziono do szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Po godzinie 6 rano bus jadący w kierunku Szczecina uderzył w bariery i stoczył się skarpy. Przez jakiś czas ruch odbywał się w tym miejscu jednym pasem drogi.

– Bus wiózł ze Śląska do pracy w Szczecinie ośmiu mężczyzn. Siedmiu z nich w stanie zdrowia nie zagrażającym ich życiu zostało przewiezionych do kilku szpitali w regionie – powiedziała rzecznik prasowy zachodniopomorskiego pogotowia ratunkowego Elżbieta Kochanowska. Jak dodała, jeden z nich nie wyraził zgody na transport do szpitala.

Jak powiedział aspirant Jacek Poleszczuk z policji w Myśliborzu, jest jeszcze za wcześnie na podanie przyczyn wypadku. Policja poinformowała także, że kierowca busa był trzeźwy. (pap)

 

***

Wcześniejsza informacja:

Pięć zastępów straży pożarnej udziela pomocy poszkodowanym w wypadku busa na drodze S3.

Bus zjechał z drogi ekspresowej do rowu w Otanowie (powiat myśliborski). Według wstępnych informacji, poszkodowanych jest 8 mężczyzn. Droga jest częściowo zablokowana. Na miejscu udzielana jest pomoc medyczna, ranni przewożeni są do szpitala. Trwa akcja ratownicza.

(reg)

Fot. KP PSP Myśliborz

Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych Bus wpadł do rowu. 8 osób poszkodowanych

Komentarze

bs
Pewnie jak zwykle, jedna z dwóch opcji: brawura albo zaśnięcie.
2017-04-24 07:49:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi