wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Bez mapy i biletomatów

Bez mapy i biletomatów

Bez mapy i biletomatów
Data publikacji: 2017-04-04 12:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:25
Wywietleń: 1201 233484

Awaria światłowodu Orange pozbawiła w poniedziałek łączności szczeciński Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego. "Padły" telefony stacjonarne, mapa pokazująca pozycję autobusów i tramwajów, bieltomaty i tablice przystankowe.

- Nie mieliśmy na to wpływu - zapewnia Hanna Pieczyńska z ZDiTM. - Firma Orange poinformowała o większej awarii w Szczecinie. Część niedogodności udało się usunąć.

Telefony stacjonarne już działają. We wtorkowe przedpołudnie także część przystankowych tablic pokazywała już najbliższe odjazdy autobusów i tramwajów. Nadal jednak nie działa internetowa mapa i biletomaty. Do czasu usunięcia awarii bielty można kupować u kierowców i motorniczych. Według najnowszych informacji kłopoty (być może) zakończą się dziś ok. godz. 13.

- Rzeczywiście, w poniedziałek w godzinach popołudniowych firma budowlana uszkodziła nasz kabel optyczny. Ok. godz. 22 awarię udało się usunąć i wszystkie usługi powinny działać prawidłowo - zapewnia Maria Piechocka z Biura Prasowego Orange.

(t)

Komentarze

Może dziennikarz się tym zajmie...
A kiedy przystankowa tablica pojawi się na pętli na Turkusowej? A jest tam bardzo potrzebna. Gdy pasażer chce dojechać do Bramy Portowej powinien wsiąść do tramwaju, który odjeżdża najszybciej. Logiczne. Ale w jaki tramwaj wsiąść gdy stoją na obu peronach? Trzeba wybierać na zasadzie chybił trafił. Gdyby byłą tablica wystarczyłoby spojrzeć i wiadomo byłoby czy wsiąść w 7, 8 czy może 2. Już nie raz i nie dwa zdarzyło mi się, że tramwaj z peronu obok odjechał szybciej. I gdzie tu logika osób zarządzających infrastrukturą? Pytam się dlaczego na wielu przystankach są tablice, a akurat tutaj, gdzie naprawdę by się przydały ich nie ma...
2017-04-04 14:58:31
rz
Fajnie, że SM i ZDiTM w Szczecinie ma takich fajnych rzeczników ;)
2017-04-04 13:05:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej